منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
شناسه خبر: 316339
گروه :خبر
hormoz

FBI در مرحله جدید تحقیقات خود، درباره استفاده کلینتون از یک سیستم ناامن ایمیل در زمان تصدی وزارت خارجه از او بازجویی خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، اف بی آی در مرحله جدید تحقیقات خود درباره استفاده کلینتون از یک سیستم ناامن ایمیل در زمان تصدی وزارت خارجه از او بازجویی خواهد کرد.

کلینتون نامزد پیشروی دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری همچنان اصرار دارد که تحقیقات در این باره فقط به این نتیجه ختم می شود که کار نادرستی انجام نشده است.

اف بی آی ماه گذشته از هما عابدین نزدیکترین دوست کلینتون در دفتر واشنگتن دی سی بازجویی کرد.

در حالی که تحقیقات ادامه دارد، ماموران تحقیق می گویند که هنوز مدرکی در دست ندارند که نشان دهد کلینتون عمداً قانون فدرال را نقض کرده است.

اف بی آی و وزارت دادگستری آمریکا از یک سال قبل در حال تحقیق درباره سرور ایمیل خصوصی کلینتون هستند تا مشخص کنند که آیا او وقتی وزیر خارجه بود، اطلاعات محرمانه را در معرض خطر قرار داده است یا نه.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند