منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
شناسه خبر: 313462
گروه :خبر
hormoz

یک پیرمرد 72 ساله پس از 13 روز از زلزله اکوادور از زیر آوار زنده بیرون آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سفارت ونزوئلا در کیتو ( پایتخت اکوادور) روز شنبه اعلام کرد یک پیرمرد 72 ساله 13 روز پس از زلزله اکوادور از زیر آوارهای یک ساختمان که بخشی از آن تخریب شده بود، زنده بیرون آمد.

یک منبع در همین خصوص اعلام کرد: نیروهای امداد صدایی از زیر یک ساختمان که بخشی از آن تخریب شده بود، شنیدند و مردی را که در اتاقش گیر کرده بود، در آنجا پیدا کردند. وی پس از آن به سرعت به بیمارستان منتقل شد. او از نارسایی کلیوی، کم آبی و سوء تغذیه رنج می برد و تعدادی از انگشتان پای خود را از دست داده بود.

بر اثر زلزله 7.8 ریشتری که اکوادور را لرزاند، 659 نفر کشته، 4605 نفر زخمی و 33 نفر ناپدید شدند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی