منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱
شناسه خبر: 311850
گروه :خبر
730872

آیت الله موحدی کرمانی تأکید کرد: خلاء وجود شهید مطهری به سادگی پر نمی شود؛ تمام افراد عالم و دانا در جامعه باید در ارتباط با مردم افکار شهید مطهری را تبیین و زنده کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی در آستانه سالروز شهادت شهید مرتضی مطهری گفت: شهید مطهری از شخصیت های ممتاز روحانیت هستند و اگر نگوییم بی نظیر، حداقل باید گفت کم نظیر بودند.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با تاکید براینکه کارهای شهید مطهری باید مورد استفاده همه دانشجویان قرار گیرد؛ تصریح کرد: تمام افرادی که به دنبال دانش هستند باید از کتب این شهید بزرگوار استفاده کنند؛ کتاب های ارزنده شهید مطهری با قلم روان نوشته شده و برای تمام مردم قابل درک و فهم است.

وی تاکید کرد: خلاء وجود شهید مطهری به سادگی پر نمی شود؛ تمام افراد عالم و دانا در جامعه باید در ارتباط با مردم افکار شهید مطهری را تبیین و زنده کنند.

آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اذعان داشت: امیدوار هستم در این نمایشگاه کتب شهید مطهری به طور فراوان در معرض دید مراجعه کنندگان قرار گیرد تا کسانی که به دنبال کتاب های مفید هستند، از این آثار استفاده کنند.

وی افزود: مسئله مهم در زندگی شهید مطهری این است که دقت می کردند تا ببینند خطر زمان و نیاز امروز جامعه چیست؛ ایشان خطری که جامعه را در زمان خود تهدید می کرد، شناسایی می نمود و سپس برای جلوگیری از آن، قلم به دست گرفته و کتاب می نوشت.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: ان شالله خداوند وجود پربرکت شهید مطهری را با اهل بیت محشور و درجاتش را متعالی کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند