منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴
شناسه خبر: 309079
گروه :خبر
13941030000054_PhotoA

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما با بیان اینکه دولت به‌ جای تعریف از برجام، از غارت اموال ایران توسط آمریکا جلوگیری کند، گفت: اینکه آمریکا اقدام به غارت و چپاول اموال دیگر ملت‌ها می‌کند جای تعجب ندارد بلکه انفعال دستگاه دیپلماسی در قابل اینگونه اقدامات آمریکا تعجب‌آور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مجتبی خسروی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما در واکنش به حکم دادگاه عالی آمریکا مبنی بر پرداخت 2 میلیارد دلار غرامت به خانواده‌های آمریکاییان کشته شده در حملات سال 1983 از دارایی‌های بلوکه شده ایران، اظهار داشت: اینکه ایران عامل آن حملات بوده است، دروغ دیگری از آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی است.

وی افزود: آمریکایی‌ها با یک ادعای دست داشتن ایران در آن حملات اقدام به برداشت از اموال بلوکه ایران کردند که این عمل جز غارت اموال مردم ایران، معنی دیگری ندارد. البته این اقدام نشان از خوی ستمگری و شرارت آمریکا دارد. کشوری که به دنبال غارت و چپاول اموال دیگران است.

این فعال دانشجویی اضافه کرد: البته در این بین اقدام درخوری از دولت در مقابله با این اقدام آمریکا مشاهده نکرده‌ایم. اینکه آمریکا اقدام به غارت و چپاول اموال دیگر ملت‌ها بخصوص ایران می کند، جای تعجب ندارد چون خوی آمریکا اینگونه است، آنچه که جای تعجب دارد انفعال دستگاه دیپلماسی در قابل اینگونه اقدامات آمریکا است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما با بیان اینکه سیاست تنش‌زدایی با آمریکا به معنی کوتاه آمدن در مقابل این کشور است، گفت: خوب است دولت بجای تعریف و تمجید از برجام و بزک کردن آمریکا از قِبل برجام، از غارت اموال ایران توسط آمریکا جلوگیری کند.

خسروی در پایان خاطرنشان کرد: دیگر دولت باید فهمیده باشد که این آمریکای جنایت‌کار برای مردم ایران قابل بزک کردن نیست. مردم ایران، جنایات آمریکا را فراموش نخواهند کرد. خوب است دولت به جای تلاش برای فرشته نجات نشان دان آمریکا ، به فکر دفاع از حقوق ملت ایران در برابر آمریکا باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است