منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
شناسه خبر: 309050
گروه :خبر
13950131000228_PhotoA

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با اشاره به اقدامات دولت در زمینه کمک به شهروندان این کشور تأکید کرد کسانی که درباره وضعیت انسانی در سوریه سخن می‌گویند مسئول وخامت آن هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل و رئیس هیئت مذاکره کننده دولتی در مذاکرات ژنو تأکید کرد که 6 و نیم میلیون سوری وجود دارند که توسط عناصر تروریستی کوچانده شده‌اند ولی این شهروندان از خدمات دولتی سوریه بهره‌مند هستند.

وی با بیان این مطلب افزود: وام‌هایی که دولت سوریه به شهروندان می‌دهد بدون بهره است.

شبکه خبری المیادین به نقل از الجعفری گزارش داد:  با وجود محاصره درباره اقدامات دولت سوریه نسبت به وضعیت انسانی به دی میستورا اطلاعاتی دادیم.

این مقام سوری همچنین اظهار داشت: با دی میستورا توافق کردیم که روز دوشنبه پیشنهادهای وی را بررسی کنیم.

الجعفری همچنین تصریح کرد: برخی درباره وضعیت انسانی در سوریه سخن می‌گویند که خودشان مسئول وخامت آن هستند.»

وی با اشاره به اینکه کشورهای معاند سوریه همچنان به جذب تروریست ادامه می‌دهند، تصریح کرد، در زمینه آنچه حل بحران سوریه نام دارد نفاق و دورویی جود دارد.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با بیان اینکه کشورهای حامی تروریسم در سوریه حقوق بین‌الملل را از بین می‌برند، خاطر نشان کرد، دوشنبه برای پنجمین بار در ژنو با دی میستورا نشست خواهیم داشت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند