منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
شناسه خبر: 306185
گروه :خبر
13911120000127_PhotoA

سازمان امور دانشجویان بازه زمانی ثبت‌نام متقاضیان میهمانی و انتقال را برای سال تحصیلی 96-95 از اول تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در راســتای تسهیل در امر میهمانی و انتقال دانشجویان و اجرای هر چه بهتر آئین‌نامه ذیربط، بازه زمانی ثبت‌نام متقاضیان میهمانی و انتقال را برای سال تحصیلی 96-95 از اول تا 31 اردیبهشت‌ماه اعلام کرد.

بر این اساس، دانشگاه‌­های مبدأ موظف هستند بر اساس مفاد آئین نامه مربوطه درخواست دانشجو را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط از ابتدای خرداد تا 15 تیرماه نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریزنمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال کنند.

همچنین دانشگاه­‌های مقصد باید حداکثر تا پایان مرداد ماه برای بررسی تقاضاها اقدام و موافقت یا مخالفت خود را با نظر دانشگاه‌­های مبدا اعلام کنند.

بر این اساس، دانشجویان متقاضی نیز باید با اطلاع کامل از شرایط آئین­‌نامه میهمانی و انتقال، نوع درخواست خود را (2 نیمسال میهمانی،‌ تمدید میهمانی، میهمان دائم و انتقال) در سامانه  خدمات آموزشی در موعد اعلام شده ثبت و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، همچنین رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه یا موسسه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کنند.

دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال، مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در زمینه شرایط خاص خود هستند و در صورت عدم احراز هر یک از اطلاعات ارائه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی، بررسی درخواست متقاضی منتفی تلقی می‌شود.

در صورت عدم موافقت دانشگاه‌­های مبدا یا مقصد، متقاضی همچنان دانشجوی دانشگاه مبدا شناخته شده و موظف است در موعد مقرر نسبت به انجام امور آموزشی خود در دانشگاه اقدام کند.

دانشجویان متقاضی انتقال توام با تغییر رشته نیز باید خارج از سامانه و از طریق شورای بررسی موارد خاص مبدا و مقصد تقاضای خود را پیگیری کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی