منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
شناسه خبر: 305473
گروه :خبر
hormoz

رهبر این گروه تروریستی در بنگلادش، در مصاحبه با یک نشریه، کشور هند را تهدید به حملات پارتیزانی و انتحاری کرد و افزود: پس از متلاش کردن هندوها در هند و بندگلادش، شریعت اسلامی را در این دو کشور جاری خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ گروه تروریستی تکفیری داعش، کشور هند را تهدید به حمله کرد.

رهبر این گروه تروریستی در بنگلادش، در مصاحبه با یک نشریه، کشور هند را تهدید به حملات پارتیزانی و انتحاری کرد و افزود: پس از متلاش کردن هندوها در هند و بندگلادش، شریعت اسلامی را در این دو کشور جاری خواهیم کرد.

«ابو ابراهیم الحنفی» عوامل داعشی در ندگلادش و پاکستان را ماموران انجام این حملات معرفی کرد.

وی همچنین از عوامل هندی داعش نیز دعوت به همکاری کرد و خواستار ورود آنها در این حملاتی که در آینده ای نزدیک به وقوع خواهد پیوست، شد.

این رهبر گروه تروریستی داعش در بیان هدف از این تهدیدات و حملات گفت: مسلمانان هند سختی های زیادی به خاطر وجود هندوها در این کشور متحمل شده اند و هندوهای ، مسلمانان را بسیار مورد اذیت و آزار قرار داده اند و ما تصمیم داریم خاک هند و بنگلادش را از وجود هندوهای کافر، پاک کنیم.

این تهدیدات در حالی از سوی سران داعش انجام می شود که این گروه تروریستی در عراق و سوریه متحمل شکست های سنگینی شده و بخش های قابل توجهی از مناطق تحت اشغال خود را از دست داده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است