منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹
شناسه خبر: 305170
گروه :خبر
hormoz

فدراسیون فوتبال عراق به درخواست اماراتی‌ها مبنی بر لغو میزبانی ایران، پاسخی دندان شکن داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ فدراسیون فوتبال عراق به درخواست اماراتی‌ها مبنی بر لغو میزبانی ایران، پاسخی دندان شکن داد.

 قرعه‌کشی مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی 2018  روسیه روز گذشته در مالزی برگزار شد که تیم‌ملی کشورمان با کره‌جنوبی، سوریه، قطر، ازبکستان و چین همگروه شد.

از طرف دیگر عراق با عربستان و امارات همگروه شد. عراق پس از معلوم شدن قرعه‌‌‌اش دوباره ایران را به عنوان میزبان بازی‌ها انتخاب کرد که بهانه‌جویی سعودی‌ها را به همراه داشت.

در جدیدترین خبر به نقل از “شبکه الکوره العراقیه” اماراتی‌ها نیز به این جنگ روانی علیه میزبانی ایران وارد شدند و حمایت خود را از عربستانی‌ها اعلام کردند و اظهار داشتند که برای این رقابت‌ها به ایران نمی‌آیند.

عامر عبدالله المری کارشناس و مجری مشهور اماراتی در زمینه فوتبال از فالح موسی عضو فدراسیون فوتبال عراق درخواست کرد و گفت: چرا برادران عراقی ما قطر و امارات را برای میزبانی انتخاب نمی‌کنند چرا ایران!! امارات کاملا آماده است تا میزبانی تیم‌ملی عراق را برعهده بگیرد.

در مقابل فالح موسی عضو فدراسیون عراق پاسخ دندان شکنی را به او داد و گفت: امارات و عربستان باید برای بازی با ما به ایران بیایند. البته قبل از ایران اولویت با بصره است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است