3پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هرمزگان تا آخر سال افتتاح می شوند
+ پ -
۳پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هرمزگان تا آخر سال افتتاح می شوند

دکتر حمز ه ئی رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از افتتاح پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور مراکز جاسک، میناب و بندرلنگه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  رسانه دانشجویی هرمزپرس، دکتر صمد حمزه ئی در حاشیه بازدید از پیام نور میناب و جاسک از افتتاح ۳ پروژه عمرانی تا آخر سال در هرمزگان خبر داد .

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان افزود: پروژه جاسک با زیر بنایی ۲۳۱۸ متر مربع احداث شده و ۹۵ درصد رشد فیزیکی داشته است و برای بهره برداری آن یک میلیارد و دویست میلیون تومان هزینه شده است.

دکتر حمزه ئی اظهار داشت:پروژه فاز ۲ مجتمع آموزشی پیام نور مرکز میناب با زیر بنایی ۲۲۷۳متر مربع احداث شده و ۷۰درصد رشد فیزیکی داشته و تاکنون۶۵۰میلیون تومان هزینه شده است.

وی در خصوص پروژه پیام نور مرکز بندر لنگه تصریح کرد: سوله ورزشی پیام نور بندرلنگه با ۱۰۱۰متر مربع با ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی و تاکنون ۲۵۰میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد: با افتتاح پروژه های ذکر شده علاوه بر حل مشکلات ساختمانهای آموزشی در مراکز، سرانه فضای فیزیکی آموزشی استان هرمزگان به سرانه استاندار آموزشی پیام نور نزدیک می شود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff