منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
شناسه خبر: 294330
گروه :خبر
13930428000359_PhotoA
 

عربستانی‌ها خواهان لغو امتیاز میزبانی ایران در بسکتبال شدند

شیطنت سعودی‌ها از فوتبال به بسکتبال رسید/ ادعای فراوان از سوی جایگاه صفر!

اتحادیه بسکتبال عرب به سردمداری عربستان خواستار گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی زیر 18 سال آسیا از ایران شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اتحادیه بسکتبال کشورهای حوزه خلیج فارس جلسه‌ای را برای گرفتن برخی میزبانی‌ها از بسکتبال ایران با شیخ صعود آل ثانی،‌رئیس کنفدراسیون آسیا و هاکوپ خاجیریان دبیرکل این کنفدراسیون برگزار کردند و خواستار بودند که مسابقات قهرمانی زیر 18 سال آسیا از ایران گرفته شود.

با توجه به اینکه میزبانی 3 تورنمت زیر 18 سال آسیا چلنج کاپ آسیا و باشگاه‌های آسیا به ایران داده شده است اتحادیه کشورهای خلیج فارس از کنفدراسیون آسیا زمانی را درخواست کرد تا جلسه‌ای را برای بررسی این موضوع تشکیل دهد.

روزنامه عکاظ عربستان در این باره نوشت:‌ در صورتی که کنفدراسیون بسکتبال آسیا به برگزاری این مسابقات به میزبانی ایران تاکید کند برخی از کشورهای عضو اتحادیه خلیج فارس از حضور در این رقابت‌ها انصراف خواهد داد.

عربستانی‌ها که در فوتبال نیز حاشیه‌هایی را برای میزبانی ایران ایجاد کرده‌اند خواستار این هستند که میزبانی ایران در مسابقات 18 سال آسیا گرفته شود.

محمدبن عبدالشکور اسلام رئیس فدراسیون بسکتبال عربستان رسما از کمیته اجرایی درخواست کرد تا جلسه‌ای را با مسئولان کنفدراسیون بسکتبال آسیا برای گرفتن برخی از میزبانی‌ها از ایران برگزار کند تا حداقل مسابقات زیر 18 سال در کشور دیگری برگزار شود.

وی افزود: تمام کشورهای عضو اتحادیه خلیج فارس توانایی میزبانی این رقابت‌ها را دارند. از کنفدراسیون بسکتبال آسیا خواستاریم که 3 میزبانی را یک جا به ایران ندهد. حتی شنیده شده در صورتی که چین در یکی از مسابقات آینده نتواند میزبانی کند آن هم به ایران داده می‌شود که درست نیست.

رئس فدراسیون عربستان تاکید کرده است، میزبانی‌های داده شده به ایران به دستور هاکپو خاجیریان بوده است.

عربستانی‌ها در حالی این شیطنت‌ها را آغاز کرده‌اند که در بسکتبال آسیا حرفی برای گفتن ندارند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند