منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۵
شناسه خبر: 294017
گروه :خبر
13941223000521_PhotoA

نماینده پارلمان کویت در واکنش به لغو مصونیتش قضایی‌اش اعلام کرد حتی اگر وی را تکه‌تکه هم کنند از مواضعش در حمایت از مقاومت دست برنمی‌دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عبدالحمید دشتی نماینده شیعی پارلمان کویت در واکنش به لغو مصونیتش در امروز (یکشنبه) اعلام کرد حتی اگر او را تکه‌تکه‌ هم کنند مواضعش را تغییر نخواهد داد.

در بیانیه دفتر دشتی آمده است: عبدالحمید دشتی تا زمانی که صدایش به محافل، خیابان‌ها و وجدان‌های بیدار می‌رسد ساکت نخواهد نشست و مواضعش را تغییر نخواهد داد.

دشتی در ادامه گفت: به «آغاز» بازگردید حال وضعیت هر چه می‌خواهد باشد و شرایط هر تغییری کرده باشد؛ از شما می‌خواهم که مصونیت دشتی را لغو کنید زیرا مصونیت واقعی من در گفتن حقیقت است.

کمیسیون قانونگذاری و امور حقوقی پارلمانی کویت امروز (یکشنبه) با لغو مصونیت قضایی عبدالحمید دشتی در قضیه مربوط به توهین به عربستان موافقت کرد (جزئیات بیشتر).

دشتی به داشتن مواضع حمایتگرانه از مقاومت در منطقه و دفاع از دولت سوریه معروف است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است