منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۸
شناسه خبر: 293698
گروه :خبر
677635

همزمان با فرارسیدن سال نو و در روزهای پایانی سال مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم اقدام به تعدیل حدود 30 نفر از کارکنان و کارشناسان قدیمی این مرکز کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ همزمان با فرارسیدن سال نو و در روزهای پایانی سال مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم اقدام به تعدیل حدود 30 نفر از کارکنان و کارشناسان قدیمی این مرکز کرده است.

شنیده ها حاکی از آن است که مسئولان این مرکز به دلایل واهی و به صورت شفاهی به این کارمندان اعلام کرده اند که دیگر نباید در محل کارشان حاضر شوند.

این کارشناسان که مراحل استخدام خود را در دولت قبل طی کرده بودند با روی کار آمدن دولت یازدهم به ناگهان جذب آن ها منتفی شده و با آن ها به صورت پروژه ای قراردادهایی بسته شد.

مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم که پیش از این 30 نفر دیگر از کارکنان این مرکز را هم اخراج کرده بود، در حالی اقدام به برکناری 30 کارشناس دیگر کرده که شنیده می شود هم اکنون در حال جذب افراد جدید در این مرکز هستند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی