منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۰
شناسه خبر: 293222
گروه :خبر
IMG-20160311-WA0142

زباله های حاشیه رودخانه میناب توسط اعضای نگاهبانان جلگه میناب با هدف توجه بیشتر مردم به حفظ محیط زیست جمع آوری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به نقل از  فرهنگ کده  ؛ مدیر موسسه مردم نهاد نگاهبانان جلگه میناب ، پاکسازی بستر رودخانه میناب را حرکتی نمادین در راستای جلب توجه مردم به حفظ محیط زیست عنوان کرد و افزود: طبیعت و محیط زیست موهبتی الهی است که ما باید در حفظ و نگهداری مطلوب آن کوشا باشیم.

 

محمدعلی مویدی با بیان این که آلودگی محیط زبست زیان های فراوانی برای زندگی موجودات زنده و به ویژه انسان دارد، گفت: تخریب محیط زیست و رهاسازی زباله در طبیعت تاثیر منفی بر کیفیت چرخه طبیعی دارد.

 

وی از محیط زیست و سرمایه های طبیعی و فرهنگی به عنوان ثروت های فرهنگی و طبیعی یاد کرد و گفت: امروزه اهمیت حفظ محیط زیست و فرهنگ و تاریخ از مباحث مهمی است که در دنیا مورد توجه است.

 

شهردار میناب نیز با حضور در جمع نگاهبانان جلگه میناب ضمن تقدیر از حرکت خودجوش تشکل نگاهبانان جلگه میناب، اظهار داشت: خوشحالیم که فعالیت نگاهبانان جلگه میناب موجب حرکت رو به رشد و تشویق مسئولان در امور می شود.

 

محمد داشی جان افزود: طبیعت، نعمتی ارزشمند و دارای احترام است که خداوند به امانت در اختیار انسان ها قرار داده است.

 

در این حرکت که با حضور اعضا نگاهبانان جلگه و مردم میناب، شهردار و رئیس اداره ورزش و جوانان صورت گرفت مسیر پایین دست بوستان آنامیس و حاشیه  رودخانه میناب پاکسازی شد.

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد