منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳
شناسه خبر: 292083
گروه :خبر
294096

مدیر کل راه آهن استان هرمزگان اظهار کرد: همایش ناوگان راه آهن در جهت حمل و نقل ریلی ایمن با کیفیت و با راندمان بالا برگزار که به مشکلات حمل و نقل ناوگان ریلی رسیدگی می شود.

محمد پورفخری، مدیر کل راه آهن استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به برگزاری همایش ناوگان راه آهن  با حضور معاون ناوگان راه آهن جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس گفت:هر ساله با آغاز پیک سفرهای نورزی نشست معاون ناوگان و معاونت فنی و زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران با تمامی دست انداراکان نواحی راه آهن برگزار  می شود که به بررسی راهکارها، مسائل و مشکلات پیش روی ناوگان حمل و نقل ریلی رسیدگی می شود.

وی با بیان اینکه همایش ناوگان را آهن در جهت حمل و نقل ریلی ایمن با کیفیت و با راندمان بالا است،اظهار کرد: معاون ناوگان ریلی راه آهن، مدیران کل ستادی و مدیران کل نواحی راه آهن و تمام روسای تمام ناوگان جمهوری اسلامی ایران گردهم آمدند که به مسائل و مشکلات حمل و نقل ناوگان ریلی رسیدگی می نمایند همچنین تصمیماتی برای آینده راه آهن اتخاذ می شود.

 

پورفخری با اشاره به ایام پیک نوروزی 95 افزود:مسئولان  ناوگان ریلی برای ارائه خدمات و سیر و حرکتی ایمن در بخش بار و مسافر تا با خیالی راه به مقصد برسند تمام هم و غم این است که مشکلات مرتفع شود و اسباب لازم برای سفری ایمن مهیا شود.

 

وی با اشاره به ترازیت کالا از طریق ناوگان ریلی در هرمزگان تصریح کرد:تزانریت ریلی در عرصه ملی اهمیت خاصی پیدا کرده و سهم بندر شهید رجایی از ترانزیت ریلی از11میلیون تن  و هفت درصد در سال گذشته به 23درصد رسیده است.

 

مدیر کل راه آهن استان هرمزگان با بیان اینکه استان هرمزگان و بندرشهید رجایی دروازه طلایی خطوط ریلی است، تاکید کرد:راه اهن توجه خاصی به ترانزیت کالا دارد و ارائه تمهیدات ویژه سرمایه گذاران بخش ترانزیتی به سمت ناوگان حمل و نقل ریلی ورود پیدا کرده اند .

 

 

پورفخری خاطر نشان کرد: در بندرشهید رجایی بالغ برپنج میلیون تن کالا ترانزیت شده که از این میزان یک میلیون و 500هزارتن کالا از طریق ناوگان ریلی حمل شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد سه برابری داشته است که با ورود به دوران پساتحریم امیدواریم که سال پرباری را پیش رو داشته باشیم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است