منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
شناسه خبر: 290946
گروه :خبر
13940713000736_PhotoA

فرمانده نیروی انتظامی در مورد خودروهایی که باعث سلب آرامش مردم شوند و همچنین متخلفانی که جرم انجام دهند، اعلام کرد این خودروها و همچنین افراد متخلف تا پایان تعطیلات پیش پلیس خواهند ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه یازدهمین همایش سراسری رؤسا و مدیران پلیس راهور در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش فارس در مورد برنامه‌های نیروی انتظامی برای سال 95 اظهار داشت: قرارگاه نوروزی امام علی(ع) در نیروی انتظامی برای تعطیلات نوروزی و بعد از آن راه‌اندازی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با اظهار امیدواری از اینکه در چند روزی باقی‌مانده تا آغاز سال جدید بتوان با همت همکاران و مردم روزهای خوبی را رقم زد، در مورد چهارشنبه‌سوری به خانواده‌ها توصیه کرد که فرزندان خود را کنترل کنند، که افرادی که مواد محترقه و آسیب‌زا تولید و توزیع می‌کنند گفت: حتماً مأموران طبق نظر قضایی با آنها برخورد خواهند کرد.

عالی‌ترین مقام نیروی انتظامی اعلام کرد: اجرای این برنامه‌ها باید طبق قانون باشد و اگر هر کسی منجر به سلب آرامش مردم شود، پلیس برخورد قضایی لازم را خواهد کرد؛ همچنین خودروهایی که باعث مزاحمت و سلب آرامش مردم شوند توقیف شده و پس از تعطیلات نوروز با حکم قضایی در پارکینگ می مانند.

سردار اشتری خطاب به متخلفان اعلام کرد: کسانی که تخلفی انجام دهند و طبق قانون عملشان جرم تشخیص داده شود، با هماهنگی قضایی با آنها برخورد شده و بعد از تعطیلات پیش پلیس خواهند ماند چرا که نباید کاری انجام داد که باعث سلب آسایش مردم شود.

فرمانده ناجا در مورد انجام حرکات نمایشی در بزرگراه‌های معابر گفت: همکاران من برخورد لازم را انجام خواهند داد.

وی با اظهار نگرانی از آسیب‌هایی که به جوانان در چهارشنبه سوری وارد می‌شود، اظهار داشت: مایل هستیم که چند روز باقی‌مانده سال به خوبی و خوشی طی شود.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور به همایش سراسری پلیس راهور که امروز در ستاد ناجا برگزار شد اشاره و تصریح کرد: در این همایش برنامه‌های ایام نوروزی مرور شده و برنامه‌های سال آینده درنظر گرفته می‌شود؛ همکاران من با آمادگی کامل خدمتگذار مردم بوده و به مردم توصیه می‌کنیم که همکاری لازم با پلیس راهور را داشته باشند.

اشتری در خصوص تأمین امنیت شهرها اعلام کرد: ما دوگونه شهر داریم، یک شهرهای مسافرپذیر و دیگری شهرهای مسافرفرست که در هر دو گونه شهرها همکاران ما با آمادگی کامل با جرایم احتمالی برخورد پیشگیرانه خواهند کرد.

این مقام ارشد نیروی انتظامی در خصوص بحث سرقت، اظهار داشت: در تمام محله‌ها مأموران پلیس حضور داشته و گشتی‌ها افزایش خواهند یافت؛ مردم اگر تحرکی را دیدند بلافاصله با سامانه 110 پلیس تماس بگیرند، چرا که پلیس آماده پاسخگویی و برخورد لازم است.

وی با تأکید دوباره بر ایجاد قرارگاه امام علی(ع) نوروزی خاطرنشان کرد: قرارگاه‌های فرعی همچون مبارزه با سرقت، راهنمایی و رانندگی و قرارگاه‌های امنیتی به صورت فعال در ایام نوروز برای خدمتگذاری به مردم حضور فعال دارند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند