منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸
شناسه خبر: 290836
گروه :خبر
597728

نماینده منتخب مردم مرکز هرمزگان در مجلس دهم اظهار کرد:حمایت از اشتغال افراد بومی به معنای ایجاد رانت نیست و از سوی دیگر باید از تخصص و مهارت همه افراد برای توسعه استان بهره گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حسین هاشمی تختی، نماینده منتخب مردم مرکز هرمزگان در  نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه ایجاد اشتغال را مهمترین خواسته مردم از نمایندگان منتخب دانست و گفت:متقاعد کردن دولت به سرمایه گذاری بیشتر در استان، تسهیل سرمایه گذاری بخش خصوصی و تشویق این بخش با شیوه های حمایتی و تسهیلاتی ،تقویت اقتصاد دریامحور، اصلاح قوانین گمرکی و ارتقای دانش و جایگاه نیروی انسانی راهبرد اجرایی کاهش بیکاری و افزایش اشتغال می باشد.

 

وی غیربومی گزینی در اشتغال را آسیبی در راستای گسترش نگاه اشتغال عادلانه دانست و اظهار کرد:حمایت از اشتغال افراد بومی به معنای ایجاد رانت نیست و از سوی دیگر باید از تخصص و مهارت همه افراد برای توسعه استان بهره گرفت.

 

هاشمی با بیان اینکه با برگزاری آزمون برای بکارگیری و استخدام افراد در استان مخالف هستم افزود:آزمون های استخدامی به نحو صحیح اجرا نمی شود وکمتر از 10درصد سهمیه یک واحد صنعتی به افراد شایسته هرمزگان است.

نماینده منتخب مردم بندرعباس حاجی آباد ،قشم ،خمیر و ابوموسی در مجلس دهم با اشاره به خط مشی سیاسی تصریح کرد:  از نظر ایدئولوژی و تفکری به عنوان یک سیاستمدار اصولگرا شناخته می شوم اما در مقام اجرا همیشه خود را مستقل می دانم و در آینده نیز فراتر از وابستگی های جناحی و سیاسی عمل خواهم کرد.
هاشمی تختی تاکید کرد :در جایگاه نمایندگی مجلس به عنوان یک نماینده مستقل برای منافع استان آماده تعامل با سایرنمایندگان هرمزگان هستم.

وی با بیان اینکه در کسوت جدید نمایندگی ،از استاندار و مدیران استان حمایت می کنم، تاکید کرد:  در سطح کلان نیز خود را حامی دولت می دانم تا بتواند مشکلات کشور را حل کند و هر کجا لازم باشد برای کمک به دولت و دفاع از حقوق مردم، مطلب حق را بیان خواهم کرد.

هاشمی تختی با اشاره به دلیل برکناری اش از سمت استانداری هرمزگان در دولت دهم خاطرنشان کرد: دولت دهم من را در راستای کار خود نمی دانست که برای انتصاب افرادی به عنوان معاون یا جابجایی فرماندار قشم فشار می آوردند که من قبول نکردم.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است