منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 290355
گروه :خبر
13921009000545_PhotoA

یکی از مراجع تقلید گفت: قیمت خدمات و کالاها در حال رشد است و اصناف باید به صورت جدی بر این مسئله نظارت داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  فارس، آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از مسئولان سازمان اصناف کشور اظهار کرد: اصناف نقش موثری در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایفا کردند و پس از انقلاب نیز از بدنه نظام و انقلاب جدا نشدند و به حمایت قاطعانه پرداختند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ریشه استبداد را در این کشور سوزاند و استکبار را قلع و قمع کرد، گفت: این انقلاب دارای برکات فراوانی است که امنیت کشورمان در شرایط کنونی منطقه از مهمترین برکات انقلاب به شمار می‌رود.

این مرجع تقلید با بیان اینکه اصناف همواره با روحانیت همراه بوده است، عنوان کرد: همراهی مردم با آیت‌الله کاشانی (ره) و همراهی مردم با امام خمینی (ره) دستاوردهایی داشت که دشمنان را از رسیدن به اهدافشان ناکام کرد.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره افزایش بی‌رویه قیمت‌های خدمات و کالاها، بیان کرد: اصناف باید به صورت جدی در این امور نظارت داشته باشد و جلوی سودجویان را بگیرند.

این مرجع تقلید همچنین بر ضرورت فرهنگ‌سازی حجاب از سوی اصناف در کنار مسئولان تاکید و خاطرنشان کرد: اصناف نسبت به تولید لباس‌هایی که مروج حجاب است اهتمام داشته باشند تا در جامعه شاهد بد حجابی و بی‌حجابی نباشیم.

آیت‌الله نوری همدانی از دیگر مشکلات موجود در جامعه را وضعیت بانک‌های کشور دانست و گفت: دیرکرد و ربا در بانک‌ها حرام است و همه مسئولان باید به این مهم توجه داشته باشند تا به صورت مطلوب به آن رسیدگی شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است