منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳
شناسه خبر: 290061
گروه :خبر
۲۰۱۶۰۳۰۴_۱۰۴۰۰۷

مدیر محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان اظهار کرد:دو گروه جهادی دانشجویان جهادگربا حضور در مناطق کوشاه احمدی ، رودخانه، بیکاه جغین ،بخش مرکزی و سندرک در زمینه خدمات عمرانی، فرهنگی و پزشکی به مردم محروم منطقه فعالیت دارند.

اسدالله میرزایی، مدیر محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اجرای دو مرحله ای اردوهای جهادی در مناطق محروم استان هرمزگان گفت:از اول اسفند ماه سال جاری تا کنون دو گروه  جهادی دانشجویی از دانشگاه امام حسین (ع) در استان حاضر شدند و تا 24اسفند نیز در راستای خدمت رسانی به افراد محروم فعالیت خواهند داشت.

 

وی اظهار کرد: جهادگران در زمینه اقدامات عمرانی، فرهنگی و پزشکی است که به مردم مناطق کوشاه احمدی شهرستان حاجی آباد، بخش رودخانه، بیکاه و جغین در شهرستان رودان و بخش مرکزی و سندرک در شهرستان میناب فعالیت دارند.

 

میرزایی با بیان اینکه  در سه بخش رودخانه، بیکاه و جغین  شهرستان رودان تاکنون 220جهادگر فعالیت دارند، افزود:در مناطق محروم شهرستان های حاجی آباد و میناب نیز 220نفر از دانشجویان جهادگر فعالیت جهادی دارند .

 

وی تصریح کرد:فعالیت های عمرانی گروه جهادی در زمینه ساخت خانه برای نیازمندان وفقرا، ساخت سریس بهداشتی، ساخت درمانگاه ، مسجد و خانه عالم در نقاط محروم سه شهرستان میناب ، رودان و حاجی آباد است.

 

مدیر محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی اعتبار پروژه های عمرانی را بالغ بر 250میلیون تومان برآورد کرد و تاکید کرد: اجرای طرح های محرومیت زدایی منحصر به گروههای جهادی نیست و با اتمام دوره فعالیت جهادگران در منطقه، اقدامات عمرانی ادامه خواهد داشت.

 

میرزایی با بیان اینکه تصور افراد از واژه محرومیت قابل لمس نیست، خاطر نشان کرد: بیشترین میزان محرومیت در منطقه کوهشاه احمدی وجود دارد و به تناسب در بخش های سندر و رودان کمتر است لذا فعالیت های جهادی در راستای محرومیت زدایی از مناطق استان ادامه خواهد داشت.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است