منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳
شناسه خبر: 288949
گروه :خبر
IMG_0924

نماینده منتخب مردم مرکز هرمزگان در مجلس دهم اظهار کرد: بزرگترین ماموریت مجلس رفع چالش های موجود در کشور است چنانچه اگر دولت نتواند مشکلات جامعه را حل کند نمایندگان وظیفه پیگیری با نیت اصلاح امور را دارند.

حسین هاشمی تختی نژاد، نماینده منتخب مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه نمایندگان باید منویانت رهبر انقلاب را تحقق ببخشند، گفت:نمایندگی از جانب مردم مسئولیت سنگینی است و انتظار می رود با جدیت حول محور ولایت و برای رفع مشکلات مردم ایفای نقش کنند.

 

وی با اشاره به شعار انتخاباتی خود مبنی برایجاد همدلی در جامعه  اظهار کرد:اصلاح طلبان را مخالف ولایت نمی دانم و تمام جریاناتی که دل در گرو نظام داشته باشند در دایره نظام هستند لذا  کسانی که درصدد خدشه دار کردن رهبری و تخریب انقلاب باشند، حسابشان جدا است.

 

هاشمی افزود: باید از افراد با سلایق مختلف براساس شایسته سالاری استفاده شود تا فضای همدلی مورد تاکید رهبر انقلاب در کشور و استان هرمزگان تحقق پیدا کند.

 

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)  مبنی بر همراهی با مردم تصریح کرد: نمایندگان باید در بطن زندگی مردم حضور داشته باشند و خود را از قشر ضعیف جامعه جدا ندانند همچنین در برابر مسائل و مشکلات بی تفاوت نباشند.

 

نماینده منتخب مردم مرکز هرمزگان در مجلس دهم با تاکید بر استکبار ستیزی بیان کرد: دشمنان نظام و انقلاب از زوایای مختلف درصدد ضربه زدن می باشند لذا باید دشمن را بشناسیم و فریفته لبخندهای مصنوعی استکبار نشویم.

 

وی همدلی را معیار جذب حداکثری دانست و  ادامه داد: نماینده مجلس موظف است که از دولتی که با رای مردم انتخاب شده حمایت کند تا در برابر مشکلات فائق بیاید چنانچه اگر دولت نتواند مشکلات جامعه را حل کند نمایندگان وظیفه پیگیری با نیت اصلاح امور را دارند.

 

هاشمی تختی حضور در بستر جامعه و ایجاد کمیته های کارشناسی رابرای ارتباط با مردمی دانست و اظهار کرد: به دنبال ایجاد پارلمان محلی با استفاده از طیف های مختلف هستیم همچنین در نظر داریم شورای مشورتی برای بررسی مسائل کلی استان ایجاد شود.

 

وی تصریح کرد: مساله اشتغال  از مشکلات اساسی جوانان در جامع است که معتقدم با حل شدم مشکل اشتغال جوانان مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز رفع می شود.

 

نماینده منتخب مردم مرکز هرمزگان در مجلس دهم تاکید کرد: دولت می تواند با تخصیص اعتبار و بودجه بیشتر برای استان فرصت شغلی بوجود آورد از سوی دیگر با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی به استان دغدغه اشتغال مرتفع می شود.

 

وی یادآور شد: بعد از کسب رای حداکثری در انتخابات بار سنگین مسئولیت را بر دوش خود احساس کردم و از این بابت که خداوند توفیق خدمت به مردم  را داده تا گره ای از مشکلات مردم باز شود.

 

هاشمی اولین وظیفه خود در مجلس را رایزنی برای انتخاب هیئت رئیسه هماهنگ با مجموعه ارکان نظام دانست و تصریح کرد: در استان نیز باید بانک اطلاعاتی برای شناسایی نیروهای موجود که با موضوع اشتغال پیوند دارد، تنظیم شود.

 

وی افزود:  شهربندرعباس از حضور صنایع و معادن بزرگ در استان بی بهره است لذا باید حقوق از دست رفته استان از طریق صنایع باید پیگیری شود .

 

نماینده منتخب مردم مرکز هرمزگان در مجلس دهم بیشترین درخواست مردم را در زمینه اشتغال و حضور جدی در مجلس  دانست وادامه داد: بزرگترین ماموریت مجلس رفع چالش های موجود در کشور است که نمایندگان ملت باید به دنبال راه حلی برای آن باشند.

 

هاشمی تختی با اشاره سیاست های اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی باعث کاهش وابستگی ها به استکبار جهانی است لذا باید مجلس و دولت تلاش کنند تا گفتمان رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) روی زمین نماند و براساس فرمایشان رهبری پیش رفت.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است