منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
شناسه خبر: 288737
گروه :خبر
662917

جریان ضد انقلاب پس از انتخابات ایران که اکثریت مجلسین انقلابی ماند در صدد این است نتایج را وارونه جلوه بدهد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، پس از برگزاری انتخابات 7 اسفند ماه در ایران و انقلابی ماندن مجلسین، بسیاری از جریان های ضد انقلاب و فعالان ضد ایران نگرانی خود را بار دیگر ابراز کردند.

 

شیرین عبادی فعال سیاسی و مدعی دفاع از حقوق بشر که سابقه همنوایی با ضد انقلاب و دشمنان ایرانیان را در کارنامه سیاه خود دارد، همانند گذشته سعی کرده است که انتخابات در ایران را که یکی از مهم ترین ویژگی های نظام اسلامی است، زیر سوال ببرد.

 

 

او که سابقه فعالیت در جبهه ضد ایرانی به خصوص در فتنه 88 را در کارنامه خود دارد، اخیرا در اظهار نظری که به نظر می رسد ناشی از عصبانیت اوست، مدعی شده است که انتخابات در ایران آزاد نیست.

 

این ادعای عبادی در حالی مطرح شده است که حضور حداکثری مردم ایران در انتخابات و انتخاب افرادی از جناح های مختلف سیاسی باعث شده است بار دیگر مردم سالاری در ایران به منصه ظهور برسد.

 

برخی از جریانات علی رغم تبلیغات گسترده نتوانستند انتخابات را تحت تاثیر خود قرار دهند و افراد مورد نظر خود را به جایگاه های مهم تصمیم گیری برسانند.

 

استقبال مردم از نیروهای انقلابی در انتخابات اخیر باعث شده است که جریانات ضد انقلابی داخلی و خارجی به تکاپو افتاده تا از طریق شانتاژ های مختلف نتایج را وارونه جلوه بدهند.

 

اظهار نظر عبادی در این شرایط نیز ناشی از همین رویه و شانتاژهایی است که با برنامه ریزی خاص صورت می گیرد.

 

گفتنی است؛ عبادی از جمله فعالان خود خوانده حقوق بشری است که در مقابل فاجعه منا و شهادت صدها زائر ایران در عربستان سکوت کرد.

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان