منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
شناسه خبر: 286870
گروه :خبر
IMG_7602

علمای اهل سنت استان هرمزگان ضمن تاکید بر حضور پرشور آحاد مردم در روز سرنوشت ساز هفت اسفند تاکید کردند: دشمنان انقلاب در صدد آن هستند که با ایجاد جریان سازی منفی در انتخابات به کشور ضربه بزنند لذا رای هر فرد تیری بر قلب دشمنان اسلام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ علمای اهل سنت استان هرمزگان با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات اظهار کردند:حضور مردم ایران در انتخابات دشمن را از نفوذ به کشور  ناامید می کند و رای هر مرد و زن ایرانی واجد شرایط تضمین کننده قدرت ایران اسلامی در دنیا است.

 

حضور پرشور در انتخابات دشمن را از نفوذ ناامید می کند

شیخ حسین بازماندگان، عضو شورای روحانیت اهل سنت بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای حضور پرشور در انتخابات گفت:حضور چشمگیر مردم در انتخابات باعث دلگرمی دوستان نظام و دشمنانانقلاب است لذا رای هر فرد تیری بر قلب دشمنان اسلام است.

 

وی اظهار کرد:امروز چشم دنیا به ایران اسلامی است لذا آحاد مردم ایران باحضورشان در این انتخابات باردیگر ایران را احیا کنند و مردم در این انتخابات ثابت می کنند که پیرو ولایت فقیه می باشند و تجدی پیمانی دیگر با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

 

بازماندگان با بیان اینکه کشور به رای ملت نیاز دارد، افزود:رای هر مرد و زن ایرانی واجد شرایط تضمین کننده قدرت ایران اسلامی در دنیا است.

 

وی با تاکید بر اینکه پیرو ولایت فقیه هستیم و با قدرت در صحنه خواهیم ماند، تصریح کرد:تمام مردم ایران با سلایق مختلف و قومیت های متفاوت دست در دست هم دهند و  جمعه مبارکی را بسازند و هفت اسفند را در تاریخ انتخابات کشور به ثبت برسانند.

 

امام جمعه اهل سنت بندرپل با بیان اینکه ملت ما گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب می باشند، تاکید کرد:حضور مردم در انتخابات دشمن را از نفوذ به کشور  ناامید می کند لذا از مردم تقاضا  دارم که برای حضور در انتخابات حرکت کنند تا هر آنچه را که مد نظر رهبر دست یابیم.

 

وی عنوان کرد:مردم به سرعت به سمت  صدوق ها روند چرا که سرعت در انجام کار خیر مورد تایید خداوند و با نیت قربتا الی الله است.

 

 

بازماندگان گفت:باید با چشمانی باز به افراد اصلح را داد و کسانی را برگزید همنوا با مردم  باشند و زیر چتر ولایت فقیه قرار دارند.

 

 

عضو شورای روحانیت اهل سنت بندر خمیر با بیان اینکه انتخابات یک تکلیف الهی است، خاطرنشان کرد:عدم شرکت در انتخابات اشتباه غیرقابل جبران است لذا به نمایندگی از جامعه اهل سنت خواستارم که  در انجام کار خیر تعجیل کنند تا باعث شادی رهبر انقلاب شوند.

 

 

حضور در انتخابات پیروی از رهبر انقلاب است

 

شیخ عبدالعزیر افزار، امام جمعه اهل سنت سیریک در گفتگو با هرمز انتخابات هفت اسفند  را روز سرنوشت ساز برای امت ایران دانست و گفت: امروز چشم تمام کشورهای جهان عملکرد امروز ملت ماست لذا باید همه مردم سرزمین در خلق حماسه ای دیگر شگفتی بیافرینند.
وی اظهار کرد: تمام  مردم  در سرنوشت کشور سهیم هستند  و باید چشم دشمنان را با عظمت حضور در صف انتخاب کور کنیم.

 

افزار تصریح کرد: مردم با پیروی از ولایت فقیه و حضور پرشور در انتخابات آینده کشور را رقم خواهند زد و  چشم بدخواهان  نظام را کور خواهند کرد.

 

 

انتخاب اصلح ضامن انقلاب است

شیخ محمد صدیق بهجت، امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات سرنوشت کشور  را رقم خواهد زد  لذا باید با انتخاب افراد شایسته کشور و انقلاب را تضمین کرد.
وی تاکید کرد: باید میدان کار به افراد جدید داد  و فرد اصلحی را انتخاب کرد که توان کار کردن برای کشور و خدمت به مردم را داشته باشد.

 

حضور پرشور در انتخابات باعث  اقتدار ملی است

احمد عالی زاده ، عنوان شورای روحانیت شهرستان بندرعباس در گفتگو با هرمز گفت: اقتدار ملی در اهتمام برای سرنوشت خود وآینده مملکت است لذا  امید است مردم میهن اسلامی کشور عزیزمان با درایت ، آگاهی کامل و عدم توجه به تبلیغات سوءدشمن با انتخاب اصلح  به احدی اجازه ندهند که حق انتخابات از آنان بگیرند.

 

 

هفت اسفند روز نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد

محمد صدیق فهیمی امام جمعه اهل سنت بندرعباس، در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز  هفت اسفند را روز نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد:دشمنان انقلاب در صدد آن هستند که با ایجاد جریان سازی منفی در انتخابات به کشور ضربه بزنند.

وی با اشاره به هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان تاکید کرد: مردم کشور و اهل سنت بار دیگر هشیارانه مکر دشمنان را از سرگذرانند و با موفقیت در برابر توطئه ها ایستادگی کردند.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است