منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶
شناسه خبر: 286147
گروه :خبر
13920228000444_PhotoA

خانه طراحان انقلاب اسلامی با تولید گرافیک متحرک، تشویق بی‌بی‌سی برای حضور در انتخابات و فریاد این رسانه برای رأی ندادن به برخی کاندیداهای انقلابی را بررسی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، خانه طراحان انقلاب اسلامی با تولید اثر هنری گرافیک متحرک، بخشی از شگردهای بی‌بی‌سی فارسی را در این باره روشنگری کرده است.

این اثر به فعالیت‌های پشت پرده انگلیس در کودتای 28 مرداد تا انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری سال 1394 پرداخته و تشویق بی‌بی‌سی فارسی برای حضور در انتخابات را بررسی می‌کند.

یکی از بخش‌های گرافیک متحرک به اقدام عجیب بی‌بی‌سی برای حضور گسترده مردم در انتخابات بر خلاف گذشته اشاره دارد و عجیب‌تر اینکه این رسانه در روز روشن فریاد می‌زند به چه کسانی رأی ندهید.

در واقع یک زمانی انگلیس منافع‌اش را با کودتا تأمین می‌کند، زمانی دیگر با ایجاد اختلافات داخلی، در شرایطی دیگر اصل انتخابات را تحریم می‌کند و امروز تشویق برای حضور در انتخابات و رأی ندادن به کاندیداهایی خاص.

این گرافیک متحرک را در ادامه می‌بینیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان