منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۳۰
شناسه خبر: 285418
گروه :خبر
آرم-دادگستری1-300x300

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بستک شایعه قتل یک پسر جوان را به دلیل مسائل انتخاباتی تکذیب کرد و تاکید کرد:حادثه بوقوع پیوسته یک درگیری شخصی بوده و هیچ ارتباطی به مسایل انتخاباتی نداشته است.

عباسی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل یک جوان ٢۴ ساله در شهرستان بستک در خصوص علت درگیری و قتل ، اظهار کرد:  متاسفانه صبح امروز دو جوان که هر دو نیز کارگر یکی از رستورانهای شهر بستک بوده در محیط کار خود و در قسمت آشپزخانه رستوران بخاطر مسایل مربوط به کار خود و نحوه تقسیم کار و آشپزی با همدیگر جر و بحث لفظی نموده و بالا گرفتن درگیری لفظی ایشان منجر به درگیری فیزیکی میگردد.

 

وی ادامه داد: شخصی که از نظر سنی جوان تر بوده برای یک لحظه دست به چاقویی که در نزدیکی وی بوده می برد و چاقو را به طرف شخص دیگر گرفته که چاقو به قسمت سمت راست قفسه سینه و قلب مضروب برخورد می نماید و به لحاظ اصابت ضربه به نقطه حساس بدن ایشان و خونریزی زیاد فوت می نماید .

 

عباسی با اشاره به شایعه های مرگ این جوان 24 ساله در خصوص مسائل انتخاباتی در فضاهای مجازی ؛ افزود: متأسفانه عده ای افراد مغرض و فرصت طلب با انتشار پیامهایی کذب در فضای مجازی  موضوع را به مسایل انتخاباتی غرب هرمزکان ارتباط داده اند.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بستک تأکید کرد: حادثه بوقوع پیوسته یک درگیری شخصی بوده و هیچ ارتباطی به مسایل انتخاباتی نداشته و در صورت شناسایی افرادی که عامدانه و مغرضانه موجبات ملتهب نمودن فضای انتخاباتی شهرستان و تخدیش اذهان عمومی را فراهم مینمایند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

عباسی در ادامه خاطر نشان کرد: متهم که جوان و ١٨ ساله میباشد در همان لحظات اولیه پس از درگیری توسط مأمورین دستگیر گردیده و در اختیار مرجع قضایی می باشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت