منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
شناسه خبر: 283983
گروه :خبر
toiserkani-basij
 

در گفتگوی تفصیلی هرمز با حجت‌الاسلام تویسرکانی عنوان شد،

ملت نمایندگانی می خواهد که سپر حوادث کشور باشد/ انتخابات ضامن عزت ملت ایران است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ،گفت : ملت نمایندگانی را می خواهند که سپر حوادث کشور باشد این انتخابات ضامن پیشرفت ،امنیت ،عزت ملت ایران است ضامن عزت همه مسلمانان می باشد .

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرنگار هرمز ، گفت : ملت نمایندگانی را می خواهند که سپر حوادث کشور باشد این انتخابات ضامن پیشرفت ،امنیت ،عزت ملت ایران است ضامن عزت همه مسلمانان می باشد ما بایستی تلاش کنیم کسانی وارد مجلس خبرگان وشورای اسلامی نماییم که دشمنان ما با بودن آنان مشکل دارد.
وی عنوان کرد : ازدرجه های صبر به داشتن بصیرت است ،  انتخابات پیش رو همه باید با فکر و بصیرت پای صندوق های رای برویم و مردم فهیم ما مجلسی را می خواهند که شیوه های شیطان را مهارو تمام قد دربرابردشمن بایستد .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در ادامه ، افزود: اگرعلم و صبر نداشته باشیم ونتوانیم دربرابرتلاش همه جانبه دشمن صدق درعمل، استقامت واقدام به موقع وبصیرت لازم درونمان ایجاد نماییم درمسیر ثابت قدم نبوده ایم.

 

تویسرکانی با اشاره به سخنی از امام حسین (ع) ، گفت : امام حسین علیه السلام  می فرمایند درزمان غیبت و ظهورامام عصر (عج )گروهی مرتد می شوند اما گروهی ثابت قدم درراه می مانند ، و چه خوب است ما جزء این طیف باشیم.

وی، بیان کرد : درعصری که دشمنان با ابزارهای همه جانبه تلاش می کنند صدق درعمل ، استقامت، اقدام وبصیرت درست را ازما بگیرند مطمن باشید برای آگاهی دادن به ما نیست برای نابودی وممانعت از صبر وافزایش بصیرت است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه افراد مرتد بارها ما را مسخره کنند و می گویند کی ظهوربه وقوع می پیوندد که اگر ما صبور و بصیرت نداشته باشیم درامتحانات و آزمایش الهی درزمان غیبت رفوزه خواهیم شد ، تصریح کرد: کسانی که در زمان غیبت امام زمان مقاومت می کنند دربرابراذیت مخالفان به منزله کسانی هستند که درکنار رسول خدا برعلیه شرک و کفرمبارزه کرده اند.
تویسرکانی  با اشاره به سخن امام صادق (ع) در خصوص صبر ، گفت : امام صادق(ع)  می فرمایند برای کسانی که صبر می کنند ثواب 1000شهید را اعطاء می کنند ،  غیبت هم یک آزمایش بزرگ است ریشه صبربصیرت است بدون بصیرت صبر بوجود نمی آید.

وی افزود: وقتی ما می توانیم صابر و همراه باشیم که اشراف به سناریو های براندازی دشمن باشیم و دشمن شناسی داشته باشیم اگربصیرت وعلم نداشته باشیم نمی توانیم در زمانی که تمام تنوع دررسانه ها را شاهدیم جهت ازبین بردن ما ، موثر باشیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ، خاطر نشان کرد : درجه صبر به اندازه بصیرت است به بصیرت وعلم دراسلام بسیار توجه شده است تمام تنوع درشبکه های به اصطلاح اجتماعی ،ماهواره ها ورسانه ها برای ممانعت ازتحقق بصیرت است واینکه ما گیج شویم قطعا برای ایجاد علم وآگاهی نیست برای سردرگمی ودوری ازآرمان اسلام ناب محمدی است.

تویسرکانی ازدرجه های صبربه داشتن بصیرت است انتخابات پیش رو همه باید با فکر وبصیرت پای صندوق های رای برویم.مامجلسی را می خواهیم که شیوه های شیطان را مهار بکند تمام قد دربرابردشمن بایستد .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه این انتخابات ضامن پیشرفت ،امنیت ،عزت ملت ایران است و ضامن عزت همه مسلمانان می باشد ، یادآور شد: ما بایستی تلاش کنیم کسانی وارد مجلس خبرگان وشورای اسلامی شوند که دشمن انگلیسی ها باشند و آن شیطان های بزرگ نخواهند اینها باشند.

وی خاطر نشان کرد : خود پاسداری از خون شهدا ،مهمترین اقدامات ما درعصر غیبت و زمینه سازظهورمی باشد، و چه خوب است به آیات 80اسراء  و 250 سوره بقره مراجعه کنیم تا نقش و وظیفه خود را بهتر درک کنیم.

انتهای پیام /ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است