منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷
شناسه خبر: 283885
گروه :خبر
13941119001018_PhotoA

در پایان اولین روز از مسابقات جام باشگاه‌های تکواندوی آسیا، تیم شهرداری ورامین یک مدال طلا و یک مدال نقره بدست آورد و تیم لوازم خانگی کن نیز به یک طلا و یک برنز رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در پایان اولین روز از ششمین دوره جام باشگاه‌های آسیا در گروه مردان (G1) و اولین دوره جام باشگاه‌های آسیا در گروه زنان که از صبح امروز (پنجشنبه) به میزبانی شهر «شارجه» امارات آغاز شده بود، نمایندگان کشورمان موفق به کسب 4 مدال رنگارنگ شدند.

در اولین روز این رقابت‌ها تکواندوکاران اوزان 54- و 80- کیلوگرم مردان و 46- و 53- کیلوگرم زنان برروی شیاپ چانگ رفتند که برای تیم شهرداری ورامین، علی پاکدین در وزن 80- کیلوگرم طلا گرفت و مهدی اسحاقی در وزن 54- کیلوگرم به مدال نقره رسید. برای تیم لوازم خانگی کن نیز بهاره ندرخانلو در وزن 53- کیلوگرم طلایی شد و فاطمه آقابگلو در وزن 46- کیلوگرم مدال برنز را به گردن آویخت.

اما فردا (جمعه، 30 بهمن‌ماه) و در روز دوم، تکواندوکاران 3 وزن 63-، 74- و 87- کیلوگرم مردان و تکواندوکاران 3 وزن 57-، 62- و 73- کیلوگرم زنان برروی شیاپ چانگ می‌روند که در گروه مردان، ابوالفضل یعقوبی، سیداحمد خسروفر و جلال خدامی برای تیم شهرداری ورامین رقابت می کنند و در گروه زنان، فاطمه اموری، فاطمه روحانی و فاطمه مصطفایی برای تیم لوازم خانگی کن و سعیده وکیلی، مهسا جدی و شکرانه ایزدی برای تیم کوروش مبارزه خواهند کرد.

* ترکیب تیم شهرداری ورامین در گروه مردان:
وزن 54- کیلوگرم: مهدی اسحاقی
وزن 58- کیلوگرم: سیدمهران قوام
وزن 63- کیلوگرم: ابوالفضل یعقوبی
وزن 68- کیلوگرم: بهنام اسبقی
وزن 74- کیلوگرم: سیداحمد خسروفر
وزن 80- کیلوگرم: علی پاکدین
وزن 87- کیلوگرم: جلال خدامی
وزن 87+ کیلوگرم: مرتضی شیری

سرمربی: پیام خانلرخانی
مربی: هاشم زنگنه
کمک مربی: حمیدرضا بیات
سرپرست: سیدحسن میر

* ترکیب تیم لوازم خانگی کن در گروه زنان:
وزن 46- کیلوگرم: فاطمه آقابگلو
وزن 49- کیلوگرم: فاطمه مداحی
وزن 53- کیلوگرم: بهاره ندرخانلو
وزن 57- کیلوگرم: فاطمه اموری
وزن 62- کیلوگرم: فاطمه روحانی
وزن 67- کیلوگرم: هانیه اخلاقی
وزن 73- کیلوگرم: فاطمه مصطفایی
وزن 73+ کیلوگرم: نفیسه رنگرززاده

سرمربی: مرجان نریمانی
مربی: آزاده یاسایی
کمک مربی: نیلوفر صفریان و زهرا لشکری

* ترکیب تیم کوروش در گروه زنان:
وزن 46- کیلوگرم: –
وزن 49- کیلوگرم: سپیده صفری
وزن 53- کیلوگرم: –
وزن 57- کیلوگرم: سعیده وکیلی
وزن 62- کیلوگرم: مهسا جدی
وزن 67- کیلوگرم: پریسا فرشیدی
وزن 73- کیلوگرم: شکرانه ایزدی
وزن 73+ کیلوگرم: مریم سهرابی

سرمربی: ریحانه زین العابدین

* باتوجه به اینکه تیم کوروش صبح امروز (پنجشنبه) راهی این مسابقات شد، دو تکواندوکار وزن اول و سوم این تیم حضور در این رقابت‌ها را از دست دادند.

در این رقابت ها هر کشور می‌تواند در گروه مردان 2 تیم و در گروه زنان 2 تیم را داشته باشد و کشور میزبان مجاز به داشتن 4 تیم در گروه مردان و 4 تیم در گروه زنان است. این دوره از پیکارها در 8 وزن جهانی برگزار می شود و هر وزن کشی یک امتیاز، هر برد انفرادی بازیکنان یک امتیاز، هر مدال طلا 7 امتیاز، هر مدال نقره 3 امتیاز و هر مدال برنز یک امتیاز برای باشگاهها در پی خواهد داشت و در پایان مجموع امتیازات، تیم های اول تا سوم را مشخص خواهد کرد.

این پیکارها G1 است و در گروه مردان کسب مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز را برای ورزشکاران در رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو در پی خواهد داشت.

گفتنی است؛ در روز سوم و پایانی این پیکارها (شنبه، اول اسفندماه) هوگوپوشان اوزان 68-، 58- و 87+ کیلوگرم مردان و 49-، 67- و 73+ کیلوگرم زنان مسابقه می‌دهند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است