منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
شناسه خبر: 281955
گروه :خبر
1392051416320605941004

کسانی که بر فساد سه هزار میلیاردی موج سواری می کنند و خود را پرچمدار فساد می دانند چرا به یک مفسد اقتصادی برای نهایی کردن لیستشان میدان داده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ در حالی روزهای زمستان 94  پس از دیگری طی می کنیم که به رخداد مهمی نزدیک می شویم.

اندک اندک بوی انتخابات به مشام می رسد و شاهد حضور افراد و احزاب مختلفی در جریان  انتخابات هستیم اما آنچه در شعارهای انتخاباتی همه این افراد و احزاب نمایان است، سردست گرفتن شعار مبارزه با فساد برای جمع آوری آراء است! موضوعی که از دغدغه های مهم رهبر انقلاب است، اما هیچگاه توسط مسئولان و دولتمردان جدی گرفته نشد..

چیزی که در این میان بیش  از پیش خودنمایی می کند حضور برخی مسئولین اقتصادی در وسط میدان انتخابات و کمک به نهایی کردن لیست برخی جریان هاست…..

حال سوال اساسی اینجاست؛ کسانی که بر فساد سه هزار میلیاردی موج سواری می کنند و خود را پاک دست می نامند، چرا درباره فساد کرسنت و ضرر 50 میلیارد دلاری کشور حرفی نمی زنند؟!

کسانی که خود را پرچمدار فساد  می دانند چرا به یک مفسد اقتصادی برای نهایی کردن لیستشان میدان داده اند؟

معلوم است اصلاح طلبان با خود چند چند اند؟ از یکسو شعار مبارزه با فساد می دهند، از سوی دیگر چشم امید به کرباسچی معلوم الحال دارند! دم خروسی را باور کنیم یا قسم حضرت عباس(ع) را؟!

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر