منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۷
شناسه خبر: 281423
گروه :خبر
image459577

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه در تهران فقط دو لیست اصلی وجود خواهد داشت؛ لیست اصلح و لیست آشوب، نوشت: یک حقیقت ساده ولی مهیب این است که آمریکا این بار به مثابه یک بازیگر مستقیم در محیط سیاست داخلی ایران عمل کرده و قصد فرستادن یک لیست ویژه به هر دو مجلس را دارد که کارکرد آنها آغاز آشوب ساختاری در ایران خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ مهدی محمدی، کارشناس مسائل سیاسی نوشت:

اگر چه در تهران ظاهرا حداقل چهار لیست ظاهر خواهد شد اما فقط دو لیست اصلی وجود خواهد داشت که من آنها را به ترتیب لیست اصلح و لیست آشوب می خوانم.

یک حقیقت ساده ولی مهیب این است که امریکا این بار به مثابه یک بازیگر مستقیم در محیط سیاست داخلی ایران عمل کرده و قصد فرستادن یک لیست ویژه به هر دو مجلس را دارد که کارکرد آنها آغاز آشوب ساختاری در ایران خواهد بود.

علت اینکه جان کری گفته درباره انتخابات ایران موضع نمی گیرد این است که تصور می کنند حرافی همچون ٨٨ -وبلکه بدتر از آن- عملیات آنها را تباه خواهد کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است