منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۱
شناسه خبر: 281372
گروه :خبر
13941123000379_PhotoA

نیروهای امنیتی عربستان در شرق این کشور، با بستن مسجد «رسول اعظم»، مانع از ورود خطیب جمعه به داخل مسجد برای ادای نماز جمعه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نیروهای امنیتی عربستان در منطقه «عمران» در شرق منطقه «الاحساء» مانع از ورود «شیخ حسین الراضی» به مسجد «رسول الاعظم» برای اقامه نماز جمعه شدند و درب مسجد را نیز بستند.

 این اقدام نیروهای امنیتی در پی انتقادات شدید شیخ حسین الراضی در هفته گذشته به سران سعودی، انجام گرفته است. پس از این خطبه انتقادی، این عالم شیعه عربستانی به اداره پلیس فراخوانده و از او بازجویی شد.

در خطبه نماز جمعه هفته گذشته، شیخ الراضی، شهید نمر را مظلوم و شهید آزادی و کرامت توصیف کرده بود.

وی از مسئولان سعودی پرسیده بود که‌ آیا شیخ نمر کسی را کشته بود؟ یا مسجد و مکانی را منفجر کرده بود؟ و یا راهی را بسته و مردم را ترسانده بود که مستحق اعدام باشد؟

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است