منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
شناسه خبر: 281045
گروه :خبر
13940818000287_PhotoA

رئیس قوه قضائیه گفت: پیامی که حضور میلیونی مردم برای کشورهای غربی دارد این است که این کشور و نظام دارای صلابت و عزت است و نظام‌های سلطه‌گر نمی‌توانند به آن نگاه خاصی داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در جمع راهپیمایان 22 بهمن در پاسخ به این سؤال که این انقلاب چه خاصیتی دارد که مردم هنوز پس از 37 سال این‌گونه پرشور در راهپیمایی شرکت می‌کنند، گفت: هر ساله مردم باشکوه‌تر در راهپیمایی‌ها حضور پیدا می‌کنند و دلیل این اتفاق این است که این انقلاب بر اساس ارزش‌های اسلامی پایه‌گذاری شده و بر اساس حضور مردم در صحنه ترسیم شده است.

وی افزود: مردم به ارزش‌های الهی احترام می‌گذارند و برای حفظ این ارزش‌ها محکم ایستاده‌اند و تا زمانی که این حضور وجود دارد، هیچ کشوری و هیچ سلطه‌ای نمی‌توانند علیه این کشور اقدامی داشته باشد.

لاریجانی گفت: این مردم با صلابت ایستاده‌اند و خودشان از انقلاب خودشان حمایت می‌کنند و تا زمانی که این حمایت‌ها هست، نظام جمهوری اسلامی قوی‌تر و مقتدرتر و باصلابت‌تر در صحنه بین‌المللی حضور خواهد داشت.

رئیس قوه قضائیه افزود: امروز در دنیا جمهوری سخن برای گفتن دارد و باید از سوی سایر کشورها موردتوجه قرار گیرد. این راهپیمایی و حضور میلیونی مردم یک پیام روشن برای غربی‌ها دارد و آن پیام این است که هیچ‌گاه نمی‌توانند نظر سوئی به این کشور داشته باشند.

آملی لاریجانی گفت: این حضور یک پیامی هم برای مسئولان به همراه دارد که این مردم بصیر و فهیم که در صحنه هستند، باید خدمت بیش‌تری‌ به آنها شوند و این حق و اقتضای حقوق مردم است.

وی در پاسخ به این سؤال که این حضور آیا پیامی برای انتخابات 7 اسفند دارد یا نه، انتخابات مثل همین حضور مردم در راهپیمایی ان‌شاءالله پرشور برقرار خواهد شد و با حضور مردم آن کسی که مردم او را می‌خواهند و موجه می‌دانند، پیروز شده و به هر دو مجلس راه می‌یابد.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: این حضور همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند موجب عزت نظام است و مطمئنیم که مردم باشکوه در آن عرصه نیز حضور پیدا خواهند کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است