منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹
شناسه خبر: 280430
گروه :خبر
IMG18525870

معاون بین الملل مجمع تقریب مذاهب با اینکه 22بهمن و دهه فجر عید انقلاب است،گفت:مردم ایران موظف انددر روز 22بهمن به عنوان یک حرکت عبادی و سیاسی برای شکرگذاری به درگاه الهی حضور بهم رسانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیت الله سیداحمد علم‌الهدی،معاون بین الملل مجمع تقریب مذاهب در راهپیمایی 22 بهمن ماه شهرستان بندرعباس گفت:مردم انقلابی ایران باردیگر با حضور پرشورشان در عید انقلاب به دشمنان انقلاب نه گفتند و با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن مهر تایید به جمهوری اسلامی ایران زدند.

 

وی اظهار کرد: حضور هرساله مردم در راهپیمایی 22 بهمن رفراندم مجددی است که با گذشت37 سال از پیروزی انقلاب هرساله ملت ایران پرشورتر از همیشه با مقام معظم رهبری تجدید بیعت می نمایند .

 

 

علم الهدی با بیان اینکه ملت ایران از انقلاب خود پشیمان نسیت،افزود:مردم ایران 37سال پیش به جمهوری اسلامی رای آری دادند و هنوز نیز بر اعتقاد خود باقی مانده اند.

 

وی با اشاره به حضور خود جوش ملت ایران در رفراندم 22بهمن تصریح کرد:مردم بار دیگر با حضور خود جمهوری اسلامی ایران را تایید کردند و این حضور پاسخ عملی به کسانی است که نسبت به انقلاب و حکومت نردید بوجود آورده اند.

 

معاون مجمع جهانی مذاهب اسلامی تاکید کرد:مهمترین حکومت در دنیا حکومت مردم بر مردم است که در اروپا و غرب جلوه گری می کند در حالی که ما حکوت اسلامی ایران مترقی تر از دموکراسی می دانیم چرا که مردم حق حکومت بر مردم را ندارند و حکومت تنها از آن خداست و اعمال این حکومت به وسیله نمایندگان و خلیفه خدا اجرا می شود.

 

وی یادآور شد: معمار کبیر انقلاب پس از پیروزی انقلاب حکومت خدا بر مردم را ایجاد کرد و جمهوری را با کلمه اسلامی مشروعیت بخشید و نظام را تحکیم کرد که امروز به عنوان مهمترین حکومت در دنیا مطرح است.

 

علم الهدی ادامه داد:دشمن از سالهای اول انقلاب در تلاش بود که انقلاب ایران را شیعی معرفی کند و امام راحل انقلاب و برای تمام مسلمانان است که زمینه بیداری را برای تمام جهانیان فراهم آورد.

 

وی با اینکه 22بهمن و دهه فجر عید انقلاب است،گفت:مردم ایران موظف اند هر ساله شکرانه این نظام  و انقلاب را که به وسیله خون شهدا به دست ما رسیده به جای آورند و در روز 22بهمن به عنوان یک حرکت عباید و سیاسی برای شکرگذاری به درگاه الهی حضور بهم رسانند.

 

معاون مجمع جهانی مذاهب اسلامی اظهار کرد:حضور در راهپیمایی 22بهمن بیعتی مجدد با امام راحل و رهبر انقلاب و پاسخی دندان شکن به تمام کسانی است که سعی دارند با مسائل اقتصادی، سیاسی و فرهنگی مردم را جمهوری اسلامی ناامید کنند و جواب نه به دشمن جمهوری اسلامی است.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است