منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۲
شناسه خبر: 280155
گروه :خبر
13910823000767_PhotoA

نماینده مردم تهران در مجلس درباره سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه دولت حتی یک روز هم در ارائه بودجه به مجلس تاخیر نداشته، گفت: سخنان اخیر آقای روحانی تعجب‌آور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در خصوص سخنان اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه دولت حتی یک روز هم در ارائه بودجه به مجلس تاخیر نداشته است،‌ اظهار داشت: من تعجب کردم که این خبر را شنیدم و امیدوارم صحت نداشته باشد.

وی افزود: آخرین مهلت تقدیم لایحه بودجه سال 95 تاریخ 15 آذرماه بوده و البته ارائه برنامه ششم توسعه نیز خیلی زودتر از شهریورماه باید ارائه می‌شد.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین تصریح کرد: البته دلیلی برای این تاخیر دارند اینکه «سیاست‌های برنامه ششم توسعه دیر به ما ابلاغ شده لذا ما هم بر اساس آن برنامه را دیرتر به مجلس ارائه دادیم» ولی یقینا برنامه را دولت محترم طی یک سال قبل مقدمات آن را فراهم و تدوین کرد و به انتظار این ننشسته که رهبر معظم انقلاب سیاست‌های برنامه ششم را ابلاغ کنند.

مصباحی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم زمانی برای تطبیق برنامه ششم توسعه در نظر بگیریم تصور می‌کنم زمان یک ماهه برای آن کافی بود که بتوانند برنامه را تطبیق دهند؛ هر چند که زودتر می‌توانستند آن را به مجلس ارائه کنند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: البته آنچه که از سوی دولت ارائه شده برنامه نیست بلکه احکامی جهت باز کردن دست دولت برای اجرای برنامه است. آنچه تحت عنوان برنامه شناخته می‌شود اهداف کلی و کمی، راهبردها، شاخص‌ها و اولویت‌ها است. که این موارد اصلا در مجموعه ارائه شده دولت نیامده بلکه در اسناد پشتیبان آن که 1300 صفحه کتاب است آمد که باید گفت بگرد ای چرخ پیدا کن!

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است