منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۱
شناسه خبر: 277757
گروه :خبر
13940930000216_PhotoA

علی دایی امروز با حضور در بیمارستان از ملی‌پوش مصدوم راگبی بانوان، عیادت و پیگیر وضعیت درمان وی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سارا عبدالملکی ملی‌پوش راگبی ایران بود که هفته گذشته بر اثر یک سانحه دچار آسیب‌دیدگی شد و در حال حاضر در بیمارستان آسیا حضور دارد و کارهای درمانی روی وی انجام می‌شود.

بر همین اساس امروز علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم با حضور در بیمارستان از وی ملاقات کرد.

مادر سارا عبدالملکی دراین خصوص گفت: امروز علی دایی در بیمارستان حضور یافت و به ما اعلام کرد که نگران وضعیت درمان وی نباشید. ما بهترین ارتوپدها و فیزیوتراپ‌ها را برای وی استخدام می‌کنیم تا وضعیت او زودتر بهتر شود.

وی در مورد وضعیت دخترش گفت: وضعیت او که تعریف چندانی ندارد و شب گذشته هم به دلیل دردی که داشت، نتوانست بخوابد. فکر می‌کنم تا دو، سه روز آینده از بیمارستان مرخص شود و در خانه کارهای درمان وی ادامه پیدا کند، امروز هم لوله‌های داخل ریه او را درآوردند.

مادر این ورزشکار در مورد کمک‌های صورت‌گرفته از سوی مردم عنوان کرد: از همه تشکر می‌کنم، در روز اول به دنبال 500 هزار تومان می‌گشتیم، اما حالا خوشبختانه 300 میلیون تومان جمع‌آوری شده است. خوشبختانه دیگر مشکل مالی وجود ندارد. روز گذشته نیز وزیر بهداشت در بیمارستان حضور پیدا کرد.

وی ادامه داد: قرار شد وسایل فیزیوتراپی بخریم و فیزیوتراپ‌ها تا دو سال به منزل بیایند و یک پرستار نیز کارهای سارا را انجام دهد. کارت بانکی‌ام مسدود شده و باید فردا وضعیت آن را مشخص کنم، نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است