منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
شناسه خبر: 276358
گروه :خبر
IMG12453791

کارآفرین جوان هرمزگانی اظهار کرد:با سرمایه اولیه 5 میلیون تومان وارد عرصه صنعت بسته بندی مواد غذایی شدم و برای 30 نفر اشتغال‌زایی کرده‌ام .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شمسی احمدی، کارآفرین هرمزگانی، جوانان تحصیل‌کرده شهرستان میناب است که با تلاش بی‌وقفه خود و اخذ تسهیلات صنایع تبدیلی موفق به اشتغال‌زایی شده است

احمدی از 3 سال پیش با استفاده از پناسیل های کشاورزی شهرستان میناب با سرمایه اولیه 5 میلیون تومان وارد عرصه صنعت بسته بندی مواد غذایی شد و با اخذ تسهیلات از بسیج سازندگی سپاه میناب مبلغ 30 میلیون تومان وام اقتصاد مقاومتی دریافت کرد.

وی با اشاره به غیر مرتبط بودن تحصیلاتش با فعالیت اقتصادی خود اظهار کرد: با کمک تسهیلات بسیج از  300 کیلو خرما ، 80 کیلو شیره خرما تولید کرده و اینگونه کار را اغاز کردم.


احمدی با بیان اینکه درصدد
توسعه فعالیت تولیدی خود در شهرستان می باشد،تصریح کرد:جوانان در ابتدا نباید به فکر سود زیاد باشند، بلکه کم‌کم کسب‌وکار رونق می‌گیرد ، حتی در ابتدا ممکن است متضرر شوند هم اکنون از کار خود راضی هستیم و فعالیت خود را ادامه خواهیم داد.


وی با اشاره به اینکه
برای 30 نفر اشتغال‌زایی کرده‌ام و در آینده نیز سعی داریم این کار را توسعه دهیم، افزود:کار بسته بندی کار سختی نیست و جوانان می توانند به راحتی در این کار موفق شوند البته باید صبور هم باشند چون ممکن است در دوره های اول کاری سود آنچنانی به دست نیاورند اما به تدریج بهتر می شود؛ به طور مثال سود اولیه بنده در دوره اول فقط 2 میلیون تومان بود.


کارآفرین مطرح مینابی اظهار کرد: مسئولان باید با جوانان برای ایجاد کارهای تولیدی همکاری کنند و بانک‌ها نیز برای رونق تولید و اشتغال به فکر جوانان باشند و آن‌ها را درک کنند .

این کارآفرین مینابی با اشاره به فضای خوب کسب و کار در شهرستان میناب گفت: خوشبختانه در سطح استان و حتی خارج از استان در استان های تهران و اصفهان مشتری های خوبی دارم.


احمدی با اشاره به نو آوری های خود در کار تصریح کرد: معمولا در میناب همه از کودهای شیمیایی استفاده می‌کنند و یا سمپاشی می کنند که این گار در کیفیت خرکا تاثیر بسیاری زیادی دارد اما من تجربه ای کار صنذوق خانه زنان یکی از روستاهای میناب را به عهده دارم گفت: از دیگر مهارتهایی که دارم می‌توانم از صنایع دوخت لباس بندری نام ببرم که در این کار تبحر زیادی دارم و پیش از این نیز در این کاز فعال بودم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان