منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰
شناسه خبر: 270775
گروه :خبر
13910908000259_PhotoA

معاون ستادکل نیروهای مسلح گفت: با وجود دشمنان عنود جمهوری اسلامی ایران، ارتقای تجهیزات دفاعی و توان موشکی جزء اولویت‌های نیروهای مسلح است و در چارچوب تدابیر عالی نظام با قوت پیگیری می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در پی سخنان سخیف و خارج از عرف رئیس جمهور آمریکا پیرامون توان موشکی جمهوری اسلامی ایران، سردار سیدمسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح برای اطمینان بخشی به مردم شریف ایران گفت: ارتقای تجهیزات دفاعی و موشکی کشور از اولویت های نیروهای مسلح است و روند آن لحظه ای متوقف نخواهد شد.

جزایری افزود: با وجود دشمنان عنود جمهوری اسلامی ایران، ارتقای تجهیزات دفاعی و توان موشکی جزو اولویت های نیروهای مسلح است و در چارچوب تدابیر عالی نظام با قوت پیگیری می شود.

معاون ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: روند رو به رشد تولیدات و تجهیزات دفاعی کشور برای لحظه ای توقف نشده و بدیهی است با قوت بیشتر ادامه خواهد یافت.

جزایری با اشاره به جایگاه و روندها و فرایندهای مربوط به امور دفاعی کشور گفت:‌ کسانی که با ساختار حاکمیتی جمهوری اسلامی ایران آشنایی دارند می دانند که اراده دفاعی کشور تحت تاثیر هیچ یک از مراودات مرسوم دیپلماتیک و یا گفتگوهای دوجانبه یا چند جانبه قرار نمی گیرد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه ملت و نیروهای مسلح مقتدر ایران اسلامی برای مقابله با تهدیدات فراروی کشور روز به روز سطح آمادگی های همه جانبه دفاعی خود خواهند افزود، تصریح کرد: به راهبرد جدید آمریکا و رژیم های سلطه مبنی بر گفتمان تضعیف بنیه دفاعی ایران در میدان‌های واقعی پاسخ خواهیم داد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان