منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۶
شناسه خبر: 268811
گروه :خبر
index

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور اظهار کرد:در استان هرمزگان 640مرکز درمانی و 20بیمارستان خدمات تامین اجتماعی ارائه می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سید تقی نوربخش، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور در جمع خبرنگاران استان هرمزگان با بیان اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند، گفت:طبق سرشماری آبان 94 در حال حاضر 40میلیون و 200هزار نفر تحت پوشش این سازمان قرار دارند.

 

وی اظهار کرد:35میلیون بیمه شده اصلی و 12میلیون و 400 هزار نفر علاوه بر جمعیت فوق تحت پوشش تامین اجتماعی کشور قرار دارند.

 

نوربخش با بیان اینکه مهمترین خدمات تولید امنیت اجتماعی وابسته به ارتقاء، رضایتمندی و ایجاد امنیت است، افزود:فشار تحریم های اقتصادی در دو سال اخیر تمام پارامترهای سازمان  را تحت تاثیر قرار داده است.

 

وی تصریح کرد:در سال 94 ماهانه چهار هزارو 200میلیارد تومان هزینه سازمان است که از این میزان سه هزارمیلیارد آن هزینه مستمری و بیمه بیکاری، 100میلیارد در بخش درمان و مبلغی نیز برای هزینه های جانبی صرف می شود که این رقم 800میلیارد تومان بیش از منابع هدفمندی یارانه هاست.

 

نوربخش با اشاره به رونمایی از برنامه پنج ساله سازمان تاکید کرد:برنامه پنج سال سازمان تامین اجتماعی بعد از 60سال با مشارکت سازمان ها  تدوین شده این امر اقدام موثری در پیشبرد اهداف ساززمان دارد.

 

وی ادامه داد: بودجه سال 95 سازمان اعتباری بالغ بر 69هزار میلیارد تومان است که براساس برنامه استراتژیک سازمان تدوین شده است.

 

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشوربا بیان اینکه طرح تحول سلامت راهبرد اصلی دولت است، گفت:طی 10روز آینده پرداختی های سازمان به دانشگاههای علوم پژشکی و مراکز تامین اجتماعی به روز خواهد شد.

 

وی با اشاره به موقعیت ژئوپولوتیک استان هرمزگان تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) با تمام طرفیت ها اعلام آمادگی برای حضور در منطقه مکران دارد.

 

نوربخش ادامه داد:مبلغ عیدی سازمان پنج هزار و 500میلیارد تومان است و عیدی مستمری بگیران پیش از ایام نوروز پرداخت می شود.

 

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور با اشاره به خدمات سازمان تامین اجتماعی در استان هرمزگان اظهار کرد:سازمان خدمات خود را از طریق درمان و خرید درمان ارائه می کند که امید می رود با ارائه برنامه پنج ساله دفترچه های خدمات درمانی سازمان ارزشمند شوند.

 

وی یادآور شد: در استان هرمزگان 640مرکز درمانی و 20بیمارستان خدمات تامین اجتماعی ارائه می دهند و در بخشی از مراکز  خرید خدمات فراروی سازمان وضعیت مناسبی مشاهده می شود.

 

نوربخش با بیان اینکه خدمات مراکز ملکی استان هرمزگان ارتقا می یابد، افزود:مراکز سرپایی شهرستان میناب تخصصی شده و به مرکز درمانی  بندرلنگه یک شیفت کاری اضافه شده است.

 

وی تصریح کرد.در شهرستان جاسک مرکز خدمات درمانی وجود ندارد و باید با تدابیر ویژه  نسبت به توسعه منطقه اقدام شود.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد:مرکز خدمات درمانی جزیره قشم بازسازی می شود و در جزیره کیش نیز خرید خدمات از طریق بیمارستان جزیره ارائه می شود لذا امیدواریم سطح ارائه خدمات در استان هرمزگان افزایش یابد.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است