منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
شناسه خبر: 285146
گروه :خبر
13941030130652696941714
 

رئیس ستاد انتخابات حوزه غرب هرمزگان عنوان کرد؛

۲۵۸ شعبه اخذ رأی در حوزه غرب هرمزگان استقرار می‌یابد

رئیس ستاد انتخابات حوزه غرب هرمزگان گفت: به منظور برگزاری انتخابات 258 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان، استقرار می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، اسماعیل پاسلار رئیس ستاد انتخابات حوزه غرب هرمزگان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: در بخش حوزه غرب استان هرمزگان که شامل شهرستان‌های بستک، پارسیان و بندرلنگه می‌شود، ۲۵۸ شعبه اخذ رای دایر می شود که از این تعداد، ۱۸۰ شعبه ثابت و ۷۸ شعبه سیار خواهد بود.
وی با اشاره به هماهنگ بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در تمام شعبه‌های اخذ رای یک صندوق برای جمع‌آوری آرای خبرگان رهبری و یک صندوق برای آرای مجلس شورای اسلامی وجود دارد به طوری که آرای هر2 انتخابات به صورت جداگانه در صندوق‌های مخصوص به خود جمع‌آوری می‌شود.
رئیس ستاد انتخابات حوزه غرب هرمزگان تصریح کرد: در روز انتخابات ۵۵۰۰ نفر به طور مستقیم و ۱۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم در امور پشتیبانی و حداقل هر شعبه ۱۵ تا ۲۰ نفر در کل حوزه انتخابیه کار اخذ رای را انجام می‌دهند.
پاسلار با اعلام اینکه همه مدیران ادارات را به عنوان نماینده فرماندار در شعب اخذ رأی معرفی کردیم، افزود:: نمایندگان فرماندار باید نظارت دقیقی در شعب اخذ رای داشته باشند به طوری که به هیچ کس حق ورود بدون مجوز به شعبه یا بازدید از آن را ندهند تا شاهد انتخاباتی آرام و امن باشیم.

 

گفتنی است : حوزه غرب هرمزگان شامل شهرستان های بندرلنگه، پارسیان و بستک با جمعیتی در حدود ۲۵۰ هزار نفر است که از این تعداد ۱۳۰ هزار نفر در شهرستان بندرلنگه حضور دارند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است