منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۹
شناسه خبر: 184168
گروه :خبر

رییس اتحادیه خلبانان مصر از استعفای دسته جمعی بیش از 250 خلبان شرکت هواپیمایی این کشور در اعتراض به شرایط جدید مالی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حدود 250 خلبان مصری روز چهارشنبه در اعتراض به شرایط جدید مالی و وضعیت بد معیشتی استعفای خود را تقدیم ” هشام النحاس” رییس شرکت هواپیمایی مصر کردند.
“شریف المناوی” رییس اتحادیه خلبانان مصر در اظهاراتی مطبوعاتی گفت که خلبانان مصری از لحاظ شایستگی و تعهد ملی و شغلی بهترین خلبانان در سطح جهان هستند، شرکت هواپیمایی مصر میلیون ها پوند (واحد پول مصر) صرف آموزش خلبانان و بالا بردن سطح حرفه ای برای ارتقای شایستگی های جهانی آنان کرده است که با توجه به این مساله، کوتاهی در رسیدگی به مشکلات خلبانان به منزله به چالش کشیدن امنیت ملی است.

وی همچنین افزود: خلبانان مصری در شرایط اجتماعی و اوضاع دشواری بسر می برند، هیچ گونه پاداش مادی دریافت نمی کنند و نسبت به شرکت های هواپیمایی جهان در داخل و خارج کشور تنها 40 درصد حقوق دریافت می گیرند.

از سوی دیگر منابع مصری گزارش کردند که خلبانان مصری با وجود استعفای جمعی به پرواز خود ادامه دادند تا دولت خسارات زیادی را متحمل و ضربه به اقتصاد کشور وارد نشود.

شرکت هواپیمایی مصر حدود 900 خلبان در اختیار دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است