منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 193387
گروه :خبر
13940226000379_PhotoA

رئیس‌جمهور گفت: 24 خرداد تعلق به هیچ جناح و حزب و دسته‌ای ندارد و روز پیروزی ملت ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: پیشاپیش با تبریک حلول ماه مبارک رمضان که در آستانه آن هستیم که ماه قیام و صیام و همدلی و ماه برکت برای همه ما خواهد بود.

وی افزود: ماه رمضان ماه دوستی‌هاست. ماه کنار گذاشتن کینه‌هاست. ماه برادری و نزدیکی و اخوت و آشتی و ماه بذل و بخشش است. امیدوارم ماه مبارک رمضان برای ملت ما و همه مسلمانان پرخیر و برکت باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: همچنین به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم به خاطر سالروز انتخابات حماسه‌آفرین 24 خرداد سال 92 که شرایط بسیار حساسی پیش روی کشور ما در دو سال گذشته بود.

روحانی ادامه داد: احساس بحران بین‌المللی در روابط خارجه، شرایط سخت اقتصادی پیش روی مردم، شکاف مسائل اجتماعی و سیاسی بین گروه‌ها،‌ احزاب و جناح‌ها، فضای امنیتی در زمینه مسائل فرهنگی و محیط‌های آموزشی در آن سال وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: از طرف دیگر بدخواهان چنین تصور می کردند که با تحمیل فشار ناروا به ملت ایران مردم مشارکت آنچنانی نخواهند داشت و همه هدف بدخواهان این بود که مردم حل مسائل سیاسی را در صندوق آراء نبینند.

رئیس جمهور افزود: مردم با حضورشان حماسه بزرگ آفریدند و به دنیا اعلام کردند که در این کشور مردم سالاری حاکم است و هوشیاری ملت ایران و راهنمایی‌های بسیار تأثیرگذار مقام معظم رهبری که همه را و حتی آنهایی را که ممکن است از نظام دلگیر باشند به پای صندوق آرا دعوت کردند و همچنین اعلام کردند آرای مردم امانت است و این مسئله به عنوان حق‌الناس مطرح است که مردم پای صندوق‌های رأی شتافتند و با حضور 73 درصدی واجدین شرایط حماسه بزرگ را آفریدند.

روحانی تأکید کرد: 24 خرداد تعلق به هیچ جناح و حزب و دسته‌ای ندارد و روز پیروزی ملت ایران است.

ادامه دارد…

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است