24 خرداد متعلق به هیچ جناح و حزب و دسته‌ای نیست
+ پ -
۲۴ خرداد متعلق به هیچ جناح و حزب و دسته‌ای نیست

رئیس‌جمهور گفت: ۲۴ خرداد تعلق به هیچ جناح و حزب و دسته‌ای ندارد و روز پیروزی ملت ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: پیشاپیش با تبریک حلول ماه مبارک رمضان که در آستانه آن هستیم که ماه قیام و صیام و همدلی و ماه برکت برای همه ما خواهد بود.

وی افزود: ماه رمضان ماه دوستی‌هاست. ماه کنار گذاشتن کینه‌هاست. ماه برادری و نزدیکی و اخوت و آشتی و ماه بذل و بخشش است. امیدوارم ماه مبارک رمضان برای ملت ما و همه مسلمانان پرخیر و برکت باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: همچنین به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم به خاطر سالروز انتخابات حماسه‌آفرین ۲۴ خرداد سال ۹۲ که شرایط بسیار حساسی پیش روی کشور ما در دو سال گذشته بود.

روحانی ادامه داد: احساس بحران بین‌المللی در روابط خارجه، شرایط سخت اقتصادی پیش روی مردم، شکاف مسائل اجتماعی و سیاسی بین گروه‌ها،‌ احزاب و جناح‌ها، فضای امنیتی در زمینه مسائل فرهنگی و محیط‌های آموزشی در آن سال وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: از طرف دیگر بدخواهان چنین تصور می کردند که با تحمیل فشار ناروا به ملت ایران مردم مشارکت آنچنانی نخواهند داشت و همه هدف بدخواهان این بود که مردم حل مسائل سیاسی را در صندوق آراء نبینند.

رئیس جمهور افزود: مردم با حضورشان حماسه بزرگ آفریدند و به دنیا اعلام کردند که در این کشور مردم سالاری حاکم است و هوشیاری ملت ایران و راهنمایی‌های بسیار تأثیرگذار مقام معظم رهبری که همه را و حتی آنهایی را که ممکن است از نظام دلگیر باشند به پای صندوق آرا دعوت کردند و همچنین اعلام کردند آرای مردم امانت است و این مسئله به عنوان حق‌الناس مطرح است که مردم پای صندوق‌های رأی شتافتند و با حضور ۷۳ درصدی واجدین شرایط حماسه بزرگ را آفریدند.

روحانی تأکید کرد: ۲۴ خرداد تعلق به هیچ جناح و حزب و دسته‌ای ندارد و روز پیروزی ملت ایران است.

ادامه دارد…

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff