منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۰:۴۷
شناسه خبر: 219664
گروه :خبر
13931111000707_PhotoA
 

با رکورد بیشترین تعداد در 4 و نیم ماه گذشته

۲۳ سکوی نفتی آمریکا در ۲ هفته خاموش شدند

بزرگ‌ترین کاهش دو هفته‌ای تعداد دکل‌های حفاری آمریکا از اوایل ماه می با خاموشی 23 سکو رقم خورد و تعداد دکل‌های فعال نفتی این کشور به 652 دکل کاهش یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شرکت‌های نفتی آمریکا برای دومین هفته متوالی، تعداد سکوهای حفاری نفتی خود را کاهش دادند.

بر اساس این گزارش، این اقدام نشان‌دهنده این است که کاهش اخیر قیمت نفت ممکن است برخی از حفاران را مجبور کند تا برنامه‌های اخیر خود را برای بازگشت به وضعیتی مطلوب متوقف کنند.

بیکر هیوز، بزرگ‌ترین شرکت خدمات نفتی جهان در جدیدتری گزارش خود اعلام کرد: حفاران در هفته منتهی به 11 سپتامبر 10 سکوی نفتی را از فعالیت خارج کردند و 13 سکو را نیز در هفته منتهی به 4 سپتامبر خاموش کرده بودند. بر این اساس، تعداد دکل‌های فعال آمریکا به 652 دکل رسیده است. این کاهش بزرگ‌ترین مورد دو هفته‌ای از اوایل ماه می به شمار می‌رود.

در هر 4 پایگاه بزرگ تولید نفت شیل آمریکا در هر هفته گذشته، یک سکوی حفاری خاموش شده است.

بر اساس آمارهای دولت آمریکا، تولید نفت این کشور در پاسخ به کاهش قیمت نفت در چندین هفته گذشته کاهش یافته است و تولید کنونی نسبت به متوسط روزانه 9.6 میلیون بشکه از اواخر ماه می تا نیمه جولای (از اوایل دهه 1970) به روزانه 9.1 میلیون بشکه در هفته گذشته کاهش یافته است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر