منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
شناسه خبر: 322731
گروه :خبر
کریمی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جاسک از میزبانی 12 هزار و 400 دانش آموز در 227آموزشگاه این شهرستان در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ابراهیم کریمی مدیر آموزش وپرورش جاسک در گفتگو با مکران نیوز و با اشاره به وضعیت ثبت نام دانش آموزان این شهرستان اظهار کرد: نخستین جلسه ستاد ثبت نام دانش آموزان در سال 96-95 جاسک با حضور مسئولان مربوطه برگزار شده است.

 

وی با بیان اینکه با پایان یافتن فصل امتحانات تمام والدین در تکاپو برای ثبت نام دانش آموزان خود در مدارس می شوند، تصریح کرد: اداره آموزش و پرورش جاسک با برگزاری ستاد ثبت نام دانش آموزان تمهیدات لازم را پیش بینی کرده است.

 

رئیس آموزش و پرورش جاسک گفت: موضوع ثبت نام فرزندان برای والدین به یکی از دغدغه های این عزیزان تبدیل شده و در تلاش هستیم تا با برنامه ریزی مناسب از این دغدغه ها بکاهیم.

 

وی افزود: تلاش بر این است تا با تکریم ارباب رجوع و در چارچوب قانون و مقررات شرایط لازم برای ثبت نام دانش آموزان عزیز را در مدارس فراهم کنیم.

 

کریمی با بیان اینکه تمام شرایط لازم برای ثبت نام از12 هزار و 400 دانش آموز جاسکی در مدارس این شهرستان فراهم شده است، گفت: والدین با آرامش خاطر می توانند پس از پایان امتحانات و در مهلت مقرر، برای ثبت نام دانش آموزان خود به مدارس مراجعه کنند.

 

وی اضافه کرد : بر اساس دستورالعمل ، ثبت نام دانش آموزان از اول خرداد آغاز و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت که اولیاء دانش آموزان با مراجعه به نزدیکترین آموزشگاه محل زندگی خود اقدام به ثبت نام کنند .

 

این مقام مسئول با تشریح دستورالعمل ثبت نام اظهار داشت: با توجه به ثبت نام دانش آموزان در پایه دهم برای اولین بار ، مدیران مدارس دوره اول متوسطه با برنامه ریزی مناسب نسبت به توجیه کامل دانش آموزان و خانواده ها بر اساس محتوای دستورالعمل اقدام می کنند تا ثبت نام فارغ التحصیلان پایه نهم در زمان مقرر و شرایطی مطلوب انجام گیرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی