منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۳
شناسه خبر: 259575
گروه :خبر
hormoz

22 نفر بر اثر ورود یک دستگاه اتوبوس مسافربری به منزل مسکونی در روستای دهریز بروجرد مجروح شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ یک دستگاه اتوبوس در روستای دهریز از توابع شهرستان بروجرد با از دست دادن کنترلش وارد حیاط یک‌منزل مسکونی شد و قسمتی از این منزل را تخریب کرد.

این اتوبوس که متعلق به شهر اراک بود به سمت غرب کشور درحرکت بود و در ابتدای روستای دهریز با از دست دادن کنترل خود و انحراف به چپ به یکی از دیوارهای منازل مسکونی در ابتدای این روستا برخورد کرد و سپس متوقف شد.
 براثر وقوع این حادثه 22 نفر از سرنشینان اتوبوس دچار جراحت سطحی و عمقی شدند و برای مداوا به‌وسیله 8 دستگاه آمبولانس به بیمارستان‌های شهرهای نهاوند، بروجرد و ملایر منتقل شدند.
حمیدرضا سیف مدیر بیمارستان علیمرادیان نهاوند در این خصوص گفت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر وقوع حادثه برای یک دستگاه اتوبوس در روستای دهریز از توابع بروجرد سریعا یک اکیپ از فوریت‌های پزشکی نهاوند به محل حادثه اعزام شد و به مصدومان امدادرسانی کرد.
 وی اظهار کرد: امدادگران فوریت‌های پزشکی نهاوند سریعا سه نفر از مصدومان ازجمله راننده اتوبوس را برای مداوا به بیمارستان علیمرادیان نهاوند منتقل می‌کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است