منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳
شناسه خبر: 253765
گروه :خبر
13940922000712_PhotoA

روزنامه صهیونیستی در گزارشی نوشت سال کنونی میلادی، سال بدی برای اسرائیل بود، و تل‌آویو در حالی وارد سال 2016 می‌شود که کوله‌‌باری از مشکلات اساسی و عمیق را بر دوش دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «سِوِر بلوتسکر» (Sever Blotskr) نویسنده اسرائیلی در مقاله‌ای که روزنامه «یدیعوت آحارونوت» آن را منتشر کرده، نوشت سال 2015 سال بدی برای اسرائیل از لحاظ روابط بین‌المللی و حتی اقتصاد بود.

وی در این مقاله اعلام کرد: اسرائیل در حالی وارد سال 2016 می‌شود که بر پشت خود کشکولی از مشکلات اساسی را به دوش می‌کشد، این کشکول بسیار سنگین و مشکلات داخل آن بسیار عمیق است.

این نویسنده اسرائیلی در ادامه نوشت: تفکر (سران) اسرائیلی به سمت بسته شدن درها به روی خود و فرو کردن سر در برف پیش می‌رود؛ به جای مسائل مهم به مسائل حاشیه‌ای و به جای موضوعات سرنوشت‌ساز به موضوعات سخیف می‌پردازند و سرِ تحلیلگران و فعالان را به مسائلی گرم کرده‌اند که (به لحاظ بی اهمیت بودن) وزن پَر دارند.

بلوتسکر افزود  درگیری با فلسطینی‌ها شدت گرفته و عملیات‌های شهادت‌طلبانه به موضوعی روتین و معمولی تبدیل شده است.

وی مدعی شد: همچنین 2015، سالی بود که اسرائیل در آن از ایران شکست خورد، ایران به متحدی محبوب برای غرب و شرق تبدیل شد و این در حالی است که اسرائیل، غیرمحبوب شده است؛ ایران دوستی برای آنهاست اما نه برای ما.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است