انتصابات برخی از مدیران شهرستانی نهایت بی تدبیری است/ مهره چینی در نظام اسلامی معنایی ندارد
+ پ -
انتصابات برخی از مدیران شهرستانی نهایت بی تدبیری است/ مهره چینی در نظام اسلامی معنایی ندارد

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به بی تدبیری برخی از مدیران کل در انتصاباتشان اظهار کرد:در نظام اسلامی مهره چینی بی معناست و مردم ایمان، تخصص ، تعهد به نظام اسلامی و ولایت فقیه را اصل می دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه؛ حجت الاسلام و المسلمین یونس قائدی، امام جمعه شهرستان بستک دوری از گناه، اطاعت از دستورات اسلام و ائمه را لازمه مسلمانی دانست و گفت: اسلام به دنبال مسلمان شناسنامه ای نیست بلکه به دنبال عمل اسلامی می باشد از این رو وظایف انسان در قرآن کریم به عنوان موجودی مسئولیت پذیر مشخص شده است.

 

امام جمعه شهرستان بستک خطاب به استاندار هرمزگان، با اشاره به بی تدبیری برخی از مدیران کل در انتصاباتشان افزود: در جمهوری اسلامی ایران نگاهها همه جانبه بوده و به صورت قشری و گروهی عمل نمی شود اما متاسفانه مدتی بر خلاف این روال عمل می شود و این مسئله باعث نارضایتی مردم شده است.

 

قائدی افزود:  افراد دخیل در مسائل  سیاسی مراقب رفتار خود باشند و از اعمال نفوذ در بعضی از ارگان ها دست بردارند والا  همانند کف روی آب حذف خواهند شد زیرا در نظام اسلامی مهره چینی بی معناست و مردم ایمان، تخصص ، تعهد به نظام اسلامی و ولایت فقیه را اصل می دانند.

 

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به طرح جدید آمریکایی ها برای بازدید از مراکز نظامی ایران را بهانه ای برای خروج از برجام دانست و تاکید کرد: غرب به دنبال طرح و بهانه های بدون هزینه هستند که دولتمردان جمهوری اسلامی باید قاطعانه جلوی آمریکایی ها بایستند و اجازه این سخنان را به آنها ندهند.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff