منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
شناسه خبر: 317382
گروه :خبر
IMG_20160308_140443

عضو شورای بهره برداران برق فشار قوی کشور و عضو انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه هرمزگان گفت: یکی از وظایف مهم و اساسی بهره برداران برق ارائه عملیات و خدمات بهره برداری از شبکه ها و پست های انتقال و فوق توزیع برق برشمرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمدحمزه عضو شورای بهره برداران برق فشار قوی کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی،افزود: در سال جاری 2 هزار مگاوات نیروگاه جدید برای تامین نیاز برقی کشور در اوج مصرف وارد مدار می شود که در تابستان امسال بتوانیم با مدیریت مصرف برق خاموشی ها را کنترل و  با همکاری مردم به صفر برسانیم.

 

عضو شورای بهره برداران برق فشار قوی کشور و عضو انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه هرمزگان ، یادآور شد: سهم مصرف برق در بخش خانگی سالیانه بالغ بر 77 میلیارد و 900 و 25 میلیون کیلو وات ساعت است.

 

این مسئول ابرازداشت: می توان با آموزش و ترویج فرهنگ بهینه سازی مصرف انرژی در بین مشترکین برق می توان 810 مگاوات در ساعت پیک مصرف برق در فصل تابستان صرفه جویی و از هدر رفت انرژی که سرمایه ملی است جلوگیری کرد.

 

مهندس حمزه تصریح نمود: اوج برق مصرفی شهرستان سیریک در پیک سال گذشته 30 مگا وات بوده است که پیش بینی می شود امسال با توجه افزایش مشترکین به بیش از 36 مگاوات افزایش داشته باشد.

 

بهره بردار برق اذعان داشت: با توجه به شرایط محیطی و  طرح توسعه سواحل مکران در شرق استان بویژه در شهرستان سیریک که دروازه طلایه آن محسوب می شود و دارای قابلیت های گردشگری ، تجاری و با افزایش جمعیت همراه است به منظور ارائه خدمات و ایجاد بسترهای توسعه نیاز به ارتقای پست 230 شهرستان و احداث پست 63 برای بخش مرکزی به مرکزیت دهستان بیابان می توان در راستای پایداری شبکه و تامین برق مشترکین به بهبود و مدیریت مصرف انژی کمک شایانی کرد.

 

این مسول اضافه کرد: شهرستان سیریک دارای یک پست 230 کیلو ولت و 2 پست 63 کیلو ولت در شهر بندر سیریک و روستای پالور بخش بمانی است .

1

 

4

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان