منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۵
شناسه خبر: 212611
گروه :خبر
a6973b73-35f8-4a03-8a57-02de8b5e9077_20150627_140004

عضو شورای شهر بندرعباس از استاندارد سازی و ساماندهی چراغ های 18 تقاطع شهر بندرعباس خبر داد.

حسام صمیمی کوشکویی، عضو شورای شهر بندرعباس در گفتگو با خبرنگارشبکه اطلاع رسانی هرمز گفت:سیم های برق هوایی از مشکلاتی است  که در سطح شهر با آن مواجهه هستیم و چهره شهرمان را زشت جلوه دهد با وجود اینکه در شهرهای پیشرفته کشور قبلا این شهرها هم چنین برنامه ای داشته اند ولی هم اکنون دیگر این کار را حذف کردند و از طریق سیم کشی برق زیرزمینی اجرا می شود.

 

 

عضو شورای شهر بندرعباس تصریح کرد: با این وجود اینکه شرکت توزیع برق در کسب درآمد در کشور همیشه رتبه اول را به خود اختصاص می دهد از اداره برق درخواست برق رسانی از تیرهای برق را خواستار هستیم اما پاسخگو نیستند .

 

 

صمیمی افزود:این اداره در صورتی که اگر خانه ای را به برق احتیاج داشته باشد از آنها درخواست هزینه ای برای برق رسانی از طریق زیرزمینی انجام گیرد اما برای زیباسازی شهر چنین کاری را انجام نمی دهند.

 

 

صمیمی اظهار کرد: این تیرها قابلیت دیگری که می تواند داشته باشد این است با نصب تردد شمار را دارا می باشد که با این وجود می شود کارهای آماری را برای وضعیت شهر داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه چراغ های 18 تقاطع بندرعباس استاندارد سازی و ساماندهی شده است،گفت:طبق بخش نامه هر جای شهر که دور برگردان و هر فاصله ای که داشته باشیم با توجه به آن را استاندارد کرد.

 

 

عضو شورای شهر با توجه به بزرگراه شهید رجایی این بزرگراه با توجه به اینکه از ساخت آن می گذرد ولی بعضی از قسمت هایش روشنایی ندارد تصریح کرد: شهرداری با نصب تیرهای برق آن از اداره برق درخواست برق رسانی را کرده است ولی تاکنون این عمل را اجرایی نکرده اند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است