منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۹
شناسه خبر: 305054
گروه :خبر
images

رئیس اداره هواشناسی بستک گفت: با بررسی مدل ها و نقشه های جدید هواشناسی که بیانگر تقویت سامانه ناپایدار بارشی در جنوب کشور می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عمران حاجی نیا رئیس اداره هواشناسی بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه اظهار کرد: با بررسی مدل ها و نقشه های جدید هواشناسی که بیانگر تقویت سامانه ناپایدار بارشی در جنوب کشور می باشد.

 

وی بیان کرد: از اواخر امشب و بخصوص پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط غربی و شمالی استان، رگبار و رعد و برق و افزایش لحظه ای باد و متلاطم شدن دریا پیش بینی می شود.

 

حاجی نیا افزود: روزهای شنبه تا دوشنبه، احتمال بارش پراکنده در برخی نقاط شرقی استان، وزش باد نسبتا شدید غربی و مواج شدن دریا پیش بینی می شود و با توجه به ناپایداری جوی و دریایی تمهیدات لازم صورت گیرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی