۱۴۵ روایتگر هرمزگانی عازم مناطق جنگی شدند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: بالغ بر ۱۴۵ نفر از عشاق شهدا برای گذراندن دوره های عملی روایتگری راهیان نور عازم مناطق جنگی جنوب شدند.

سردار رضا ترابی، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به اعزام ۱۴۵ نفر به دوره های روایتگری راهیان نور اظهار کرد: دوره تئوری روایتگری در استان برگزار شده و راویان برای گذراندن دوره عملی به سرزمین شلمچه اعزام می شوند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: راویان نور امروز عازم مناطق جنگی جنوب (اردوگاه پیامبراعظم(ص) ) می شوند و پس از شش روز دوره عملی از سفر باز می گردند.

ترابی افزود: راویان در این دوره علاوه بر گذراندن کلاس های روایتگری از مناطق عملیاتی نیز بازدید و از تجربیات روایتگرانی که بیشتر در صحنه بوده اند استفاده می کنند.

وی عنوان کرد: اکثر شرکت کنندگان در این دوره فرهنگیان، طلاب و دانشجویان هستند که پس از گذراندن دوره در سفرهای راهیان نور دریایی و مناطق جنگی از آنها استفاده می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اینکه در طول سال به صورت مستمر راهیان نور در مناطق مختلف برگزار می شود، خاطر نشان کرد: از ۱۵ مهر سفرهای راهیان نور شروع می شود و تا اوایل اردیهشت ماه ادامه می یابد.

 

انتهای پیام/