14 سالن ورزشی درشهرستان میناب راه اندازی می شود
+ پ -
۱۴ سالن ورزشی درشهرستان میناب راه اندازی می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب از احداث ۱۴ سالن ورزشی تا پایان سال جاری در این شهر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، جعفر متقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب با بیان اینکه از اوایل انقلاب تاکنون ۱۲ سالن ورزشی در شهرستان به بهره برداری رسیده است گفت: در سال جاری ۱۴ سالن ورزشی به تعداد کل سالن ها در شهرستان اضافه و این اماکن به ۲۶ سالن ورزشی جهت توسعه ورزش در شهرستان خواهد رسید.

 

وی در ادامه افزود: ساخت سالن های ورزشی در روستاهای سرمست، چراغ آباد، توکهور، درپهن،کلاهی، نخل ابراهیمی، سریگان، نصیرایی، گورزانگ، زهوکی، کردر، چاه اسماعیل، راونگ و کرگان با اعتبار بالغ بر یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.

 

رئیس ادراه ورزش و جوانان میناب اشاره ای به ساخت و تجهیز زمین ورزشی بسیج روستای حکمی کرد و عنوان داشت: با توجه به اعتبار پیش بینی شده جهت احداث ورزشگاه به این دلیل که زمین این ورزشگاه با سند اوقاف است امکان احداث ورزشگاه در این مکان وجود ندارد.

 

متقی اظهار داشت : اداره ورزش و جوانان اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان برای ساخت زمین چمن مصنوعی و روستای حکمی میناب پیش بینی کرده است که به محض واگزاری زمینی بدون مشکل استارت شروع عملیات ساخت این مکان ها آغاز خواهد شد.

 

وی عدم وجود زیرساخت ها و نبود اسپانسر را از مهمترین مشکلات رشد و توسعه ورزش درسطح شهرستان میناب نام برد و خاطر نشان کرد: بسیاری از تیم های ما در لیگ های مختلف استانی و کشوری حضوری فعال دارند اما بدلیل نبودن اسپانسر مناسب مشکلات این تیم ها همچنان ادامه دارد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff