منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۲۱
شناسه خبر: 364901
گروه :خبر
img_0098-1

فرمانده سپاه حاجی آباد با تاکید بر حضور پرشور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، این راهپیمایی را نمایش روحیه استکبارستیزی، مقاومت و بصیرت ملت ایران به جهانیان دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت امیری کیا، فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد  در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد با بیان اینکه 13 آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است، گفت مسیر ملت ایران مسیر استکبار ستیزی است و هیچگاه در این مسیر احساس خستگی یا عقب نشینی نمی کند.

امیری کیا با تاکید بر ضرورت حضور پرشور اقشار مختلف مردم بویژه دانش آموزان و نسل جوان در راهپیمایی 13آبان اضافه کرد: این راهپیمایی یک فرصت و ظرفیت بزرگ برای نمایش روحیه استکبار ستیزی مقاومت و بصیرت ملت ایران به جهانیان بویژه سردمداران ظلم و زور است.

وی 13 آبان را سند مقاومت و افتخار و بصیرت و دشمن ستیزی ملت ایران دانست و برلزوم حضور پرشور اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی تاکید کرد.

امیری کیا با تاکید بر اینکه ۱۳ آبان یادآور وقایع بزرگ تاریخی در کشور ایران است که همه این وقایع برگرفته از روح استکبارستیزی ملت است، عنوان کرد: این وقایع مهم نباید از ذهن مردم به ویژه قشر جوان پاک شود.

وی عنوان کرد: ایران اکنون در دپیلماسی بین المللی دارای جایگاه خوبی است و این جایگاه به مدد حضور همیشه در صحنه مردم به دست آمده است.
امیری کیا اظهار داشت: حضور دانش‌ آموزان در واقع نمایش ایستادگی این قشر بزرگ در راه توسعه کشور است ضمن اینکه چهره نهادینه شده استکبارستیزی در کشور ما را برای جهانیان به نمایش خواهد گذاشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد تاکید کرد: امریکایی ها برغم ژست انسان دوستانه ای که می گیرند بیشترین و بدترین جنایت ها، جنگ ها و کودتاها و کشتارها را چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم به راه انداخته اند لذا این روز را به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز داش آموز نام گذاری کردند که قطعا مردم با حضور خود در راهمیمایی و با مشت های محکمن انزجارشان را از استکبار جهانی را به نمایش خواهند گذاشت.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت